Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedhet így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet így velem?

Figyelt kérdés
Fel jött témának a baba dolog, hogy férjem barátja se szeretne még gyermeket. Ekkor mi megbeszéltük, hogy most pl. esélytelen lenne ekkora infláció mellett, meg még el se értük a céljainkat. Mivel PCOS-em van, így nekem elvileg nagyon nehéz is lenne teherbe esni, ezért szokás szerint lekerült a gumi és megszakítás stb. De sajnos most elment bennem, és röhög az egész dolgon, mintha nem fogná fel, hogy lehetek így is terhes. Most vagy a férfiasságát sértem meg azzal, hogy nem szeretnék gyereket vagy szimplán úgy érzi, hogy úgyis elvetetem. Csak az a gond, hogy lehet, hogy nem akarok gyereket soha, de mint nő nekem is vannak érzéseim és nyilván megsiratnám a gyereket. A műtéti fájdalomról meg nem beszélve plussz a meghurcoltatás. Ha meg azzal hecceltem, hogy legyen gyerek, akkor úgy kihúzta időben, hogy utána nem mindig ment el.
2022. okt. 21. 04:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Plussz egyszer azt mondta, hogy szeretne majd egyszer babát, mikor ennél sokkal jobban álltunk anyagilag én meg csak pislogtam. Máskor meg azt mondja nem szeretne. Kb. mintha bólogatna, hogy ő se akar, csak azért, mert én nem akarok. Ha megkérdezem is, hogy miért nem szeretne nem tud egy darab indokot se mondani, csak azt mondja, hogy "hát amit te is mondasz"
2022. okt. 21. 05:04
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
PCOS/IR-rel első nem védekezős hónapban terhes lettem. Ez minden, csak nem kifogás. Ahogy ha "lekerült a gumi", akkor az nem csak az ő, de a TE felelősséged is. Ha nem akarsz gyereket védekezz, ne másra hárítsd, hogy ő nem érti meg, hogy terhes lehetsz, ezek szerint TE nem érted meg, hogy az lehetsz! Előre rinyálsz a meghurcoltatás miatt? A gyereket azért megölnéd, de a gumit lehúzni az elfogadható... szánalmas. Az, hogy összeszedtél egy ilyen pasit, aki nem tudja, mit akar, sokadlagos, csak gyereket ne csináljatok, mert nem érdemli meg, amit veletek kapna, akár van infláció, akár nem.
2022. okt. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De attol, hogy lekerult a gumi (ami mar amugy is gondolom a csavo kenyelmere tortent meg) kozos dontesre, az, hogy ne vegye ki es elvezzen bele az NAGYON NEM kozos dontes volt. Nem azt mondom amugy, hogy az eroszak kategoria, de bennem azert meginognanak a dolgok, hogy szandekosan olyat tett szex kozben, amirol tudta, hogy en NEM akarom. Oke, hogy a kihuzas sem a legbiztosabb vedekezesi modszer, de azert na, eleg kicsi ra az esely, hogy teherbeessen tole az ember lanya. Mi is ugy vedekeztunk vagy 6 evig, sosem volt para.

Kerdezo: ez egy onzo barom, aki pont lesz.rta, hogy teged (es abortusz eseten) a kozos gyereketeket minek teszi ki. En lehet szajba is vagtam volna amugy maikor nevetgelt.

Van egy ilyen baratnom, na, az o faszija is bejatszotta 1-2x,hogy neki mlst nincs kedve kihuzni, a csaj kb a masodik alkalomra terhes lett. Raadasul ugy merte megcsinalni masodszorra is, hogy az elsonel szepen le volt orditva. Sajnos romak, mashogy gondolkoznak a no jogairol. Bezzeg amikor terhes lett a lany mar nem akarta a gyereket, abortusz lett a vege. Baromi igazsagtalan ez, hogy o szenvedte a testi-lelki kovetkezmenyeit.

En tuti nem fekudnek le innentol gumi nelkul vele, de lehet, hogy egy ideig azzal sem.

2022. okt. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván a srác is tökéletesen leszarja, hogy min megy keresztül a barátnője, ha teherbe ejti, de azért azt mondani, hogy valaki biztosan nem akar gyereket és biztosan elvetetné, és utána meg nem védekezni, az nettó kegyetlenség, orosz rulett egy másik ember életével. A megszakított közösülés nem védekezés és a kérdező egy gonosz ember, ez az én véleményem és ezen nem változtat az, hogy a pasija sem normális.
2022. okt. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A megszakítás pearl indexe 35. Hogy neked pont nem jött be 6 évig, mázli.

Attól még ugyanaz a kategória vagy, mint a kérdező. Az ilyen embereket, ha lenne igazság a Földön, retorzió érné. De persze nincs, maszatolnak, abortálnak, mintha ez hobbi lenne.

2022. okt. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért szexelsz ilyen pasival? És amúgy egy ilyen ordas nagy tahó csávó mi a francnak akar gyereket? Ez nem férfi, hanem egy nagyranőtt hülyegyerek, nem lesz belőle használható apa...
2022. okt. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Húgom IR + pcosként lett terhes a fogamzásgátló utáni első ciklusában. Olyan cukorértékei voltak, hogy az orvosa majd lefordult a székről. 120 perces inzulinja 400 felett volt. Mégis az első nem védekezős hónapban terhes lett. Mert ő is azt hitte, hogy meddő. Hogy ez honnan jött neki, dunsztom sincs. Én, aki nem IR-es, nem pcos, nőgyógyászatilag kivizsgált és minden lelete negatív, 11 hónap után jött össze a kislányunk. Szerintem pcosként könnyebben teherbe esel, mintha "nincs semmi bajodként". Meg az nekem is szemet szúrt, ha nem akarsz gyereket miért nem védekezel?!
2022. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férjed egy jó nagy f@szarc. Ő volt a legjobb a felhozatalban?
2022. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!