Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ha a nőm folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha a nőm folyton a fejem fölött dönt engem érintő kérdésekben is a megkérdezésem nélkül? Én azt hinném, hogy nem tekint férfinek és szakítani kell vele, de nyitott vagyok más javaslatokra is.

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miben dönt nélküled? Abban, hogy honnan rendeltek pizzát vagy megbeszélés nélkül megy lakást, autót venni.
2019. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

?

Lemaradt.

2019. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Uralkodó típus. Szerinte csak az a jó és úgy a jó, amit és ahogyan ő csinálja.

Beszéld meg vele, lehetőleg nyugodt körülmények között. Ha nem tartja be z egyezséget, vagy nem hajlandó engedni a 48-ból, akkor pápá-t int neki.

F.

2019. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

eh, nem pizza rendelésről van szó

de nem is autó vásárlásról.

hanem pl."önfeláldozásból" lemond randit mert szerinte van valami fontosabb dolgom is.

de nem kérdezi meg előtte hogy nekem mi a fontos.

(lemondáskor saját okra hivatkozik majd másnap mondja hogy miattam mondta le.)

(egy számomra sokadrendű dolog miatt ami helyett inkább randiztam volna)

2019. febr. 22. 12:35
 5/20 anonim ***** válasza:

Kivel randiztal volna? Vele ?

Akkor most nõd vagy nem?

Hany eves vagy?

2019. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én speciel a nőmmel szoktam randizni.


A kérdés pedig az, ilyen nővel kell e?

2019. febr. 22. 13:02
 7/20 A kérdező kommentje:

"Uralkodó típus."


Hát igen. S lehet ezzel kezdeni valamit vagy gyűrű helyett tegyek koronát a fejére s hagyjam ott a francba?

2019. febr. 22. 13:19
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

Ne haragudj de ez tök alap dolog. Én elhiszem, hogy sokkal inkább randiztál volna vele mint hogy mást csinálj, de sokszor ő jobban látja, hogy mi a jó neked. Ezt mi is csináljuk párommal oda-vissza. Persze, hogy inkább vele mennék akárhova, mint hogy beüljek egy tök fölösleges előadásra, aminek nem kötelező a látogatása. De attól függetlenül le kell belőle vizsgáznom majd egyszer. Ezért párom inkább megdumál, hogy menjek be. És ezer köszönet neki emiatt. Az ember saját maga legnagyobb ellensége. Sokszor nem tart fontosnak olyan dolgokat, amik valójában nagyon is befolyásolhatják a jövőjét.

Tedd össze a két kezed, hogy ilyen párod van. Akinek nem a saját érdeke a legfontosabb, nem akar kisajátítani, azt is nézi, hogy neked mi a hasznos.

2019. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nyilván annak aki nem tudja mi a teendő annak ilyen társ való, de egyrészt itt nem ez a helyzet, másrészt meg a "tanácsai" helytelenek. Így nem sokra megyek vele, ha belehajszol felesleges de általa jónak vélt dolgokba.
2019. febr. 22. 15:14
 10/20 A kérdező kommentje:

"Ezért párom inkább megdumál, hogy menjek be."


Most látom, a kérdést se értetted meg. Hisz a kérdés nem az volt hogy bárkivel bármit megbeszél valaki s ez lenne a probléma.

2019. febr. 22. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!