Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromra rászakadt a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromra rászakadt a nagy lóvé, a munkájának gyümölcse kezd beérni, azóta felém se néz, néha ír, sokat dolgozik. Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

#hiány #nemtörödőmség
2022. okt. 22. 18:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Le fog cserélni.
2022. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Együtt éltek?
2022. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem től és szituációtól függetlenül: sokan egyszerűen képtelenek az életükben egy egészséges egyensúlyt megtartani. Vannak olyan emberek, akik mindent beáldoznak a munkának (és a pénznek). Nyilván megpróbálnék beszélni vele, de hosszabb távra nekem ilyen kapcsolat nem kéne.
2022. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
azt mondja a szakértő, ha a pokerben nagyon jol állsz, nem szabad abbahagyni, sokan mégis megteszik. azért remélem rádöbben arra hogy nem a pénz a fontos
2022. okt. 22. 19:15
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondja a szakértő, ha a pokerben nagyon jol állsz, nem szabad abbahagyni"

Szakértő??

Igen, sokan az ilyen tanács miatt veszítik el pókeren a teljes vagyonukat. :D

De a szerencsejáték egy tök más dolog.

Meg aztán az ilyen hangzatos mondásoknak pusztán érzelmi alapjuk van. A realitás és az észérvek pedig azt mutatják, hogy aki nem találja meg az életében az egyensúlyt, az idővel elég pocsékul fog járni.

Konkrétan a rokonságban, barátok, ismerősök között is láttam sajnos rá példát, hogy milyen az, amikor valaki egyik, vagy másik végletbe esik. Az sem jó természetesen, amikor valaki felelőtlen, nemtörődöm, munkakerülő életet él. De a másik véglet sem annyira üdvözítő. Van egy rokonom, aki már huszonéves kora óta keményen dolgozik. Mondjuk van is pénz, mint a pelyva. Emellett van egy tönkrement házassága, 3 gyereke, akiknek apuka szinte idegen, és van egy erősen megromlott egészsége. 45 éves, és egy roncs, aki az elmúlt 20 évében gyakorlatilag semmit nem élt.

Értem én, hogy valaki szeretne anyagi jólétet. De nem érdemes miatta az élete többi részét beáldozni. Én most 200 nettót keresek. 2 éve ilyenkor ez 250 volt. De a napjaim abból álltak, hogy reggel felkeltem, főállás, mellékállás, megbízatás... aztán ha a "hazavitt" munkát is beleszámolom, kb. este 9-kor fejeztem be. Hétvégén is. Fél év után azt mondtam, hogy nem éri meg. Az egészségem kezdett megromlani, és azt az időt, amit elvesztehettem, semmi pénz nem hozza vissza. Inkább keressek pár tizessel kevesebbet, de legyen szabadidőm és magánéletem.

2022. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Ezek szerinted szeretnéd ha megpakolná a barackod?
2022. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Póker? :D akkor nem sokáig fog téged hanyagolni, a szerencsefaktor nem tart örökké.
2022. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A póker a munka? Vagy nem értem. Egyéni vállalkozó pókeres?
2022. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#8: Szerintem ez csak egy hasonlat volt, amivel arra utalt, hogy amikor keresetileg jobban áll, akkor még inkább rá kell hajtani, hogy még többet keressen.

Csak ezzel is baj van. Kitörölheti a fenekét a plusz pénzzel, ha a kapcsolata tönkremegy. És ne reménykedjen abban, hogy talál olyat, aki komoly kapcsolatot akar, és ezt sokáig tolerálni fogja.

Meg aztán korántsem biztos, hogy a többlet vállalásait is ugyanolyan szinten fogja tudni teljesíteni. Sokan pont ebbe buknak bele.

2022. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mira gondolnék?

1. Tényleg sok lett a munkája, s nem akarja elszúrni a nagy lehetőséget. Azért megkérdezném, hogy akkor ez így marad.

2. Ugyanaz mint az 1. Csak stresszes, izgul stb... s én csak hatodrendű lettem.

3. Kamuzik , és alig várja, hogy lekopjak.

Mind a három esetben 90%, hogy véget vetnék az egésznek.

2022. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!