Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik azt mondják, hogy nekik SOHA az életben nem lesz gyerekük, aztán hopp, rájuk talál a big love és jönnek sorban a porontyok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 13:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Pont azért. Big love,big family.
2018. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1. Ez nem magyarázat.
2018. júl. 5. 13:21
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megszeretik úgy a nőt,hogy kedvet kapnak az egészhez. Vagy csak a nő akarja,ők nem... 1 voltam
2018. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Hulyeseg. Pasik is akarnak gyereket. Itt csak a 22 eves luzerek tiltakoznak, akik egy nonek sem kellenek.
2018. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Mar megint az olcso troll kerdese.
2018. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Én sem akartam soha gyereket, feleséget, mert minek?

Majd jött 26 éves koromba egy lány és már én akartam mindent. Még nem volt meg aki ehhez szerintem ideális, addig én sem akartam.

2018. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Az, hogy vele soha nem akar, nem azt jelenti, hogy senkivel soha.
2018. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Az én párom egyáltalán nem akart gyereket, a gondolattól is rosszul volt. Aztán egyszer magától mondta, hogy szeretne majd kettőt. Kérdeztem, hogy mi történt, hogyhogy meggondolta magát? Aztán azt válaszolta, hogy senkit sem szeretett még úgy mint engem és velem el tudja képzelni.


Az, hogy végül tényleg eljutunk-e a gyerekekig nem tudhatom előre, de abban biztos vagyok, hogy komolyan gondolta, szóval meg tud változni a férfiak véleménye erről a kérdésről.

2018. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Csak veled nem akart gyereket.
2018. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Mert akkor úgy gondolta, most meg már nem.
2018. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!