Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
5 évig voltam a párommal. Rengeteg jó és különleges dolog volt a kapcsolatunkban,de annál több rossz. Az utolsó évben már drogozott,semmi pénze nem volt,csúnyán beszélt,semmi szeretet. Soha nem adott elég szeretetet,tiszteletet,rengetegszer szakítottunk,de mindig visszakönyörögte magát,mert mindennel jobban szeretem. De most eljött az utolsó utáni pont 2 hónappal ezelőtt elkoltoztem,most kezdett el könyörögni,hogy nem tud nélkülem élni és bármit megtesz,hogy kibekuljunk. Bárki aki kibekult a mérgező szerelmével megszívta,mert ezek az emberek nem változnak és ezt tudom is nagyjából,de így pedig úgy érzem soha nem leszek boldog többé.
2022. okt. 23. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Butaság. Most sem vagy boldog. Ennél csak jobb jöhet.
2022. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én többször elkoltoztem 2 gyermekkel ám mindig megbocsájtottam. A mezeshetek 1 max 2 hétig tartottak ilyenkor. Az ilyen nem változik. Most újra eljottem és elhatároztam bármi történik nem megyek vissza!
2022. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen most úgy érzed nem leszel sosem boldog de ez ilyenkor természetes. Hagyj egy kis időt magadnak és légy erős hidd el akkor leszel a legboldogabb
2022. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"de mindig visszakönyörögte magát,mert mindennel jobban szeretem"


Vulkániakat idézve "Ez teljességgel illogikus!"


A viselkedésed erre hasonlít: [link]

2022. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem dőlnék be neki!

Elpazaroltál 5 évet azért mert szeretted, akkor sem kellett volna, gondolom ígéretekkel eddig is tele volt a padlás, mégsem történt semmi, nem is fog. Boldog biztos leszel, de nem vele.

2022. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Nem mérgező kapcsolat után is azt érzi az ember, hogy ilyen szerelmes aztán tuti biztos, már soha többé, aztán az esetek 90%-ban mégis lesz jobb, pedig ott sokkal magasabban van a léc. Egy mérgező, fos kapcsolatnál csak jobbat lehet találni. Kivéve, ha valami defekt folytán direkt csak mérgezőt keresel, ami egy traumás kötődés után gyakori.

Szóval először szedd rendbe magad, aztán leszel boldog is. A jelenleginél mindenképpen boldogabb.

2022. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Drága! Drogosok drogosok maradnak, egyetlen szerelmük van a drog, a többit csak hazudják! Téged is kihasznált. El kell engedni, a velejáró traumákat is! Azért nem érzed magad boldognak mert őt megszoktad. De egy új élet vár rád! Ahol nem bánt senki, nem használ senki.Fejlezd magad, foglald le magad, számára pedig tedd elérhetetlenné 🙂Ráadásul a drogos férfiak a legsz@rabbak a sexben, itt az ideje a jó sexet élvezni! 😉Fel a fejjel 😉🤗
2022. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!