Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben az esetben a helyemben?

Figyelt kérdés
A nejemnek volt egy hasiműtétje, amit nem tudtak megoldani kis vágással egy kis komplikáció miatt. A heg szörnyen zavarja a nejemet, régen mindig bikinit hordott, de most csak egyrészest hord. Még nekem sem hagyja hogy lássam, szex közben is magára húzza a takarót, vagy oda tesz egy párnát. Nem láthatom zuhanyzás, vagy öltözés közben. Szerinte csúnya, és “elront mindent”. De nekem így is tetszik. Múltkor megöleltem hátulról, és csak ruhában hozzáértem, úgy megijedt hogy elejtette ami a kezében volt. Szerintetek mit csináljak? Mindent ami eszembe jutott már bevettem. Őszintén elmondtam hogy nekem így is ugyan úgy tetszik mint előtte. Próbáltam szex közben csókolgatni lefelé haladni, és ott is csókolgatni. Vettem neki csinos fehérneműt amiben szexinek érezheti újra magát, ha ez a gond. Kifogytam az ötletekből. 36F

2022. aug. 10. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor volt ez a műtét? Lehet, hogy csak kell egy kis idő, amíg elmúlik a hozzá kötődő trauma, és a feleséged is megszokja a változást a saját testén.

Ha régi a heg, akkor nem tudom, talán terápia?

2022. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Hagyd hogy takarja!


Én anno tinin pl a cicim miatt voltam szorongos. Csak felsőkben szexeltem. És szinte eroszaknak éltem volna meg mindenféle molesztálást, eroltetést és manipulációt.

A legjobb ilyenkor ha elfogadod, hogy nem. Pont ez fog bizalmat ébreszteni, hogy nem kell.tőled tartania. Hagyd a saját tempójában.


Amugy meg nézzen plasztikáztatást.

2022. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus - elfogadás

Plasztika - küzdeni ellene

2022. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek neki pszichológust.
2022. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

A pazichologus is = erőltetés ebben az esetben.

Ha nem mutatod meg magad majd a pszichologus rávesz!


Hagy legyen már önállo akarata.felnott ember.

2022. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek vegyetek hegekre speciális halványító krémet. Lehet, hogy ez is segít leküzdeni a gátlásait. Addig meg ne erőltesd rá, hogy de igenis fogni meg latni akarod. Csak azt hangsúlyozd, hogy téged nem zavar, mást se érdekene, pl strandon, és nem olyan rossz a helyzet, mint ahogy képzeli. Beszéljen egy barátnővel, anyukájával, stb, hátha nekik könnyebb megnyílni.
2022. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Kollagént szedjen. Nekem nagyon sokat segített.
2022. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
4 hónapja volt a műtét, már teljesen begyógyult a heg, mármint már nem kell kötés meg ilyesmi, de kenegeti ilyen krémmel ami elvileg segít. Viszont erről sem nagyon beszél…
2022. aug. 10. 18:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus, mert ez nem normális.


Nekem is van heg a combomon, és igen, van aki a strandon megjegyzést tesz rá, hogy milyen ocsmány.


A reakcióm egy hűvös mosoly. Aki tahó az az is marad, de ne szégyellje a nejed a testét.

Nincs rá oka :)

2022. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteg a nejed, egyszerűen csak szorong, és EZÉRt kell szakember, aki segít neki megküzdeni vele.
2022. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!