Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit kell tennie egy férfinek, hogy sírjatok?

Figyelt kérdés

A nők 85%-a nem sírna, ha az első osztályú mérnök-informatikus fickója szakítana vele:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

Viszont a 89%-uk sírt már fickók miatt. Mit kell tennie egy fickónak, hogy sírjatok?



2022. okt. 23. 19:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
38%

Én alapvetően sírós vagyok, sok mindenen sírok. Akkor is, ha meg vagyok hatva, akkor is, ha meg vagyok bántva, akkor is, ha csak simplán szomorú vagyok. De nem tudom behatárolni azt, hogy konkrétan mit kell tennie az illetőnek, mert nem mindegy, hogy ki, mikor, hogyan tesz dolgokat. Pl. amikor a ma már exemmel szakítottunk, ő mondta ki az utolsó szót, de kzi közös megegyezés volt, és már 3/4 éve nálam is ott lebegett az opció, hogy szakítsunk, már már baromira elhidegültünk egymástól... szóval akkor már nem fájt, így nem sírtam. De lehet, ha 2 évvel ezelőtt szakított volna velem, akkor sírtam volna.


Talán azt tudnám elmondani, hogyha valaki, aki nekem fontos, tudatosan megbánt, ill. ha igazságtalanul sértegetnek, ha muszáj behatárolnom valahogy. De sírtam már azon is, hogy milyen jól eltalált névnapi ajándékot kaptam.

2022. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!