Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazás meddig “tűrhető”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazás meddig “tűrhető” mennyire szakító indok?

Figyelt kérdés

Nem szép dolgok ezek és nem is kell tűrni szerintem de vannak kivételek amikor győznek az indulatok stressz és a többi es egyszeri eset semmiképp sem visszatérő. Nyilvan nem a fél holtra verés hanem mondjuk egy pofon vagy ráncigálás. Ez váló ok? Vagy csak egy pont az i-re?


42F



2022. okt. 25. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Voltam már bántalmazó kapcsolatban, szóval ezek után nálam ez azonnali szakítóok lenne.
2022. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha egyszer ketszer tortenik az nem feltetlen valook. Mindket fel boven ra tud szolgalni.

De manapsag taposak az emberek, ezert nem tart szinte egy hazassag se.

2022. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

Exem a zuhanyfuggonyt szakitotta ram, mert le k.anyaztam amikor percekig azt hallgattam, milyen ocska vagyok csak mert kozos barati tarsasagban mas sracokkal beszeltem (ott volt o is, latta, hogy nem csalom meg)

Kovetkezo veszekedesnel kimentem a szobabol, at a masikba lehiggadni, jott utanam es mondta a magaet, ugyanolyan stilusban ahogy az elejen irtam. Meguntam, ki akartam menni, erre ellokott az ajtobol. Felbsztam magam rajta es nekialltam en is lokdosodni.

Szakitasnal amikor pakoltam a cuccaim, jott a szeretlek-ne hagyj el-megvaltozom siros duma. 2 perc mulva qrva-rbanc-dogolj meg duma.

Kinek kell ez? En masfel evet elpazaroltam erre az eletembol, amit mar nem kapok vissza.

2022. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon speciális körülmények között, egyszer egy váll- vagy karszorítás, vagy megrázás talán beleférne. Talán. Nagyon-nagyon speciális körülmények között. Ilyen filmszerűen speciális körülményekre gondolok, hogy pl. férj, akivel 15 éve jóban-rosszban együtt vagyunk, és soha fel sem merült sem fizikai, sem verbális bántalmazás, az ő édesanyja súlyos betegen kórházban van hetek óta, minden nap rohan édesapjához munka után, mert ő már egyedül nem tud közlekedni, együtt mennek be a kórházba, és bármikor várható a telefonhívás, hogy édesanyjától búcsúzni kell, és meg van beszélve, hogy én hozom el a gyereket a suli után minden nap, de elkések, telóm lemerül, suli ezért őt hívja, muszáj mennie, mert engem nem ér el, a gyerek nem várhat a suli előtt sötétben, és utána este egy ordítozós veszekedésben jön ki belőle több hét feszültsége, meg belőlem is, és valami nagyon szemét mondatot nyögök be, mondjuk, hogy édesanyja már meg sem ismeri, mindegy, hogy ott van-e vagy sem, és erre kicsattan belőle egy megrázás-arcba ordítás... ilyen szintű speciális esetre gondolok. Kitalált. :)


De második esélyt nem adnék, és az eddigi párjaimról ilyen nagyon-nagyon kiélezett helyzetben is nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy elpattanhatott volna egy húr, talán az egyikőjüknél, talán... de azt is tudom, hogy ez legalább őket is annyira sokkolta volna, mint engem. De egyik párommal sem volt még csak hasonló szitu sem, max. kiabálás, tárgyak csapkodása egyszer-kétszer (nem úgy, hogy falhoz baszom a tányért, hanem mondjuk odacsaptam az asztalra a kezemben lévő könyvet vagy bögrét), de soha nem éreztem félelmet, kölcsönös veszekedések voltak ezek.


A pofon az nálam más kategória, azt nem tudom, hogy tudnám feldolgozni, annál súlyosabbat pedig nem hiszem, hogy képes lennék.

2022. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14-es vagyok: azt még hozzátenném, hogy az esetek nagy részében - ahogy többen is írták - a konfliktus- és dühkezelés totális hiánya miatt NEM ilyen nagyon speciális helyzetekben történnek meg az első ráncigálások és pofonok, mint amiről írtam, hanem banális hétköznapi összevitatkozásokon, amik normál kapcsolatban vitáig sem fajulnak ("miért beszélgettél a munkatársaddal" és "faszér' kellett már megint körmöshöz menni" típusú konfliktusok). Az ilyen eseteknél nincs értelme megbocsátani, mert a legközelebbi _óriási_ problémánál megint ehhez az eszközhöz nyúl a delikvens, mert nincs neki másik. :-(
2022. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi a pont az i-re az nagyon egyén függő és leginkább hozzáállás valamint a személyes múltja. Jó magam 42F-ként sosem emeltem kezet egy nőre sem, és nem is fogok. Hoztak már ki a sodromból, volt már olyan verbális alázás és szidalmazás és ócsárólás, sértegetés anyázás de még akkor sem...Legfőképpen azért sem, mert a harag és a düh rossz tanácsadó. Nincs szerintem olyan dolog amit ne lehetne kommunikációval rendezni, persze ehhez 2 ember kell és hideg fej...Reflexből, idegből stb. Nem szabad mert meg fogod bánni....Nem old meg semmit az erőszak....Ahogy a bántalmazó kapcsolat sem, mert az a lelkedet teszi taccsra....
2022. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!