Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, fél éve ismerem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, fél éve ismerem, és a kapcsolatunk szex céljából jött létre. Mit tegyek, hogy ne szeressek belé?

Figyelt kérdés

Azért vagyunk együtt,mert neki nagyon jó velem,nekem nagyon jó vele.

De attól félek,hogy belé fogok szeretni...(már ha ez még nem történt meg.) Nem akarok kapcsolatot jóideig,ez most jó lenne nekem így,de naggggggggggyon nem akarok szerelmes lenni!!! :'(

Mit tegyek?


2008. febr. 17. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit furcsa amit írsz, nem tudom hogy lehetne fél évig tartó szexuális kapcsolatot fenntartani érzelmek nélkül. Szerintem sehogy. Teljesen természetes, hogy ennyi idő után elkezdesz kötődni hozzá, hogy beleszeretsz. Egy éjszakás kalandoknál más, mert ott valószínűleg többet nem látjátok egymást, nincs idő hogy kialakuljon bármi, de ennyi idő után...

Ha nem akarsz érzelmi köteléket (bár nem értem miért), akkor szerintem meg kéne szüntetned a kapcsolatot.

2008. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólóval! Ha nem akarsz kötődni hozzá, akkor fejezd be ezt a "kapcsolatot"! Hidd el utána csak neked lesz rossz! És a pasi hogy áll a dolgokhoz?Ő is csak szexkapcsolatot akar?
2008. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes eset,nem semmi!Hagyd ott az ürgét...
2008. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Az ürge csak kihasznál!De te sem vagy normi!
2008. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen helyzetben vagyok, ha akarod emailen keresztül tudok neked segíteni, meg még mondanák is pár dolgot neked. Az email címem: lackabacka@citromal.hu (lány vagyok amúgy) ha érdekel írj nyugodtan!

Szia! :-)

2008. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aki kérdezett: A srácnak is lehetnek effajta érzelmei, mert féltékeny is szokott lenni :) megmeg egyszerűen: érzi azt az ember,hogy más hogy viszonyul hozzá.


Ja,szeretném még mondani: nem használ ki, egyáltalán!!!

Nem tudom,ezt miből szűrtétek le!

Azért nem akarok kapcsolatot,mert most szálltam ki egy 5 évesből (kapcsolatból :)) és nagyon nagyot csalódtam!!!

2008. febr. 19. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem folytasd amíg kedved van hozzá, ebből még bármi lehet!
2008. márc. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz belészeretni? Talán valami rosz emléked van, de ha neked is jo vele, neki is jo veled, akkor ha kozelebbi kapcsolatban lennetek egyutt sem lehetne semmi rosz! A szerelem nelkuli szexben-ha igy teszed meg vele es igy is erzel valamit iranta utanna az csak erosodni fog!
2008. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!