Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le "aranyásóztam" a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le "aranyásóztam" a barátnőm barátnőjét egy közös vacsora alkalmából, most mind a hárman utálnak, és egyikük sem beszél velem, hogyan tehetem jóvá?

Figyelt kérdés

A barátnőm barátnője tipikus aranyásó, már nem egyszer hallgattam végig, hogy milyen hülye volt az a nő, aki elkezdett anno dolgozni, mert most ez elvárás a nők felé, pedig a nőknek nem szabadna dolgoznia, nem is érti a nőket, hogy miért dolgoznak.


A pasija szó szerint mindent alárak, új ruhák, autót vett neki hitelre, tankolni is tankolja neki, minden utazást csak Ő fizet, és mivel nem egy valami magasabb beosztású pozícióban van, hanem sima egyszerű dolgozó, még mindig a szülei lakásának a felső szintjén laknak, a csávó nem vett magának semmi új dolgot, régi kopott ruhákba jár, és látszik rajta, hogy a stressz szinte tönkre teszi, és mondta nekem egyszer négy szemközt, hogy nem tudja, hogy ezt meddig fogja bírni, van, hogy a szülei pótolják ki.


A barátnőm többször is mesélt róluk, és mindig kért, hogy bármit csinálhatok, csak ne szóljam le a barátnőjét, mert ameddig van az ilyen emberekre kereslet, addig nem fognak megváltozni, és hülye lenne nem kihasználni, illetve ettől Ő még egy ugyanolyan jó barátnő.


A vacsorán viszont éppen azt nézegette az aranyásó, hogy milyen telefont kérjen, iPhone 14 vagy iPhone 14 Pro, és akkor mondta neki a párja, hogy legyen sima 14, erre a lány, hogy még alszik rá egyet.


Nekem meg már egy ideje a bögyömben van ez a lány és hát azt mondtam, hogy miért csak 14 Pro, miért nem 14 Pro Max, milyen aranyásó az, aki beéri egy sima 14 Pro-val, mondom haver nem félsz, hogy valaki vesz neki egy 14 Pro Maxot, és ejt a nőd?


És mondtam neki még, hogy menjen el vérplazmát adni, abból kitudja pótolni a különbözetet fixen.


Mondanom sem kell, hogy a levegő és megfagyott, a barátnőm a szemével megtudott volna ölni, az aranyásóék pedig először szerintem el se hitték mit mondtam, mert visszakérdeztek.


Én persze egyből megbántam az egészet amint hazaértem és picit átgondoltam a dolgokat, de addigra egy kb 5-6 oldalnyi lebszást kaptam messengeren a barátnőmtől, aki azóta se veszi fel a telefont, és hiába írtam neki vissza, meg sem kapta még ahogy nézem, mert ott az a pipa nem teli pipa hanem üres messengeren, az aranyásóék pedig mindenhonnan letiltottak.


És hát itt tartunk, nem tudom ilyen esetben mi lehetne a következő lépés? Személyes bocsánat kérés?


(azt nem sajnálom, amit mondtam, csak azt, hogy mikor)


2022. okt. 25. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Madarat tolláról

Barátnőd minek barátkozik egy ilyen hülye pcsával?

Engem is irritalna

Alszik rá egyet De nagylelkű Srác meg megerdemli

2022. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%
A következő lépés, hogy keresel egy olyan barátnőt, akinek nem aranyásó barátnői vannak.
2022. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

"hogy milyen hülye volt az a nő, aki elkezdett anno dolgozni, "


Az átlag nők mindig is dolgoztak, csak inkább otthon, ingyen.

2022. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
örülj neki, hogy megszabadultál 3 aranyásótól
2022. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Jajj! És az első egyből leírta, mit gondolok.

Szerintem semmi sem árul el többet át emberről, hogy milyen emberekkel barátkozik.

2022. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Előre tudtad, ennek mi lesz a következménye. Nekem sem lenne szimpatikus a barátnő, de a barátnőd megkért rá, hogy ne szólj erről semmit, meg ő szereti ezt a csajt, és ne sértegesd. Te meg meggondolhattad volna, hogy neked melyik a fontosabb, az, hogy learanyásózd a csajt vagy hogy ne bántsd meg a barátnődet. Egyébként meg azért az a barátnődről is elmond dolgokat, hogy egy ilyen csajjal barátkozik.
2022. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
És kérdés az, hogy hajlandó vagy-e a párod barátnőjétől bocsánatot kérni, mert a barátnődnek az a problémája főleg, hogy a barátnőjét sértetted meg.
2022. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

Én meg nem hiszem a történetet.

Persze, majd hitelre meg anyuci pénzén vesz a nőjének autót, ájfónt, meg mindne szrt, mikor otthon lakik. Ja, meg régi kopott ruhákba jár. Itt kicsit túltoltad.

2022. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez a sztori nekem se kerek valahogy. Hitelből veszi az autót meg tankol, de anyuci lakásában lakik. Meg iPhone 14 ráadásul kiemelve hogy Pro, ugyan már. 10 éve az Apple még státusz szimbólum volt, mára már esett az ázsiója.
2022. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%

Kérjen ő bocsánatot a pasijától.

Wtf még te kérnél bocsánatot?? Örüljön a nőd, hogy van valakije, miközben ilyen undorító férgekkel barátkozik, és ő is azt mondja, hülye lenne nem kihasználni. Ennyi erővel a férfi is miért ne használná ki a 4 éves kislányt? Hát hülye lenne kihagyni nem? A kín amit a másik megél, meg mit sem számít.


Öjlék meg magukat a férgek.

2022. okt. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!