Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek városikènt redflag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek városikènt redflag ha vidèki csaj úgy beszèl mint egy kocsmai alkoholista? Próbálom tanítgatni hogy nem jó de a "poènjai" is sèrtőek ami neki nem bántó de nekem atom tiszteletlen ès alpári. 10/8 as a lány 28f

Figyelt kérdés

2022. okt. 27. 06:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vidéki stílus, hanem paraszt neveletlen stílus. Mondom városiként. Az, hogy mennyire viselkedsz illendően, nem attól függ, hogy hol laksz, hanem attól, hogy hogy neveltek és milyen társaságba kerültél. Városon is rengeteg proli van. Ha téged zavar, ahogy a csaj viselkedik, hagyd ott, akármennyire jó a külseje (ez van akkor, amikor a nemiszerv vezet, ugye... zavar a csaj, de azért jól néz ki, na...) - nehéz felnőtt embert nevelni, és van, aki ezen meg is sértődik és úgy van vele, hogy "úgy beszélek, ahogy akarok, sznob f..., akkor lépek, ha neked nem tetszik". Meg én amúgy is úgy gondolom, akármennyire nem szimpatikus valakinek a viselkedése, nem uralkodom fölötte, hogy én neveljem, hacsak nem a saját gyerekem... főleg ha felnőtt.
2022. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
De jó nő, így kell.
2022. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd már meg légyszíves, hogy mi fogott meg benne?
2022. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem volt kapcsolatom 2 ève. Szeretnèk valakit de nem minden áron. Szoval csak azèrt kèrdeztelek meg titeket hogy mi a vèlemènyetek. Hogy mást is zavarna e a dolog úgy mint engem.
2022. okt. 27. 12:23
 15/21 A kérdező kommentje:
Mert sajnos simán bele látom magamba hogy velem van a baj ugy látom a kommentek között hogy ez nem így van sajnos..
2022. okt. 27. 12:30
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez már tényleg alpári kategória. Nagyon taszító,ha egy nő szájából ömlik a sz.r már bocsánat. Én is szoktam káromkodni,de azért van egy határ. Sztem offold.

32/N

2022. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a viselkedés alpári. Vidéken nőttem fel, egy olyan faluban ahol a szociális élet fő színtere a kocsma és a kisbolt. Ennek ellenére, tudom hogyan kell viselkedni, ismerem az illemet. Számomra az ilyen viselkedés abszolút kizáró tényező.
2022. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
46%
17 éves Nyíregyházi leány ?
2022. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mert sajnos simán bele látom magamba hogy velem van a baj ugy látom a kommentek között hogy ez nem így van sajnos.."

Attól függetlenül, hogy esetleg van olyan akit ez nem zavarna, nem veled van a baj. Én nem tudnék ilyen nővel komoly kapcsolatot elképzelni. Egyébként találkoztam ilyesmivel, szerintem ennyire nem is volt durva, mint a te esetedben, de 2 találkozás után hagytam az egészet.

2022. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Annyira nem zavarhat, ha még randizgatsz vele, és itt írsz ki kérdéseket arról, hogy elhagyd-e. Mire redflag? Van akit zavar, van aki kifejezetten ilyet keres.


Nincs jelentősége, hogy a csaj vidéki, a városokban is vannak kocsmák meg alkoholisták, sőt csúnyán beszélőek is.

2022. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!