Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha zavar, hogy a pasim korábban "nagykanállal ette az élvezeteket"?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy korábban járogatott sztriptízbárba, night clubokba, becsúszott neki többes szex is (édeshármas).

Aazt mondta mára kiélte magát, de ezt nem tudom biztosra venni.



2022. okt. 28. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Akkor minek neked ez a nagy ALFA csődör?
2022. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Többszöri tapasztalatból mondom, aki így fogalmaz, hogy "kiéltem magam", az nagyon gyerekes. Nincs olyan, hogy "kiélni magam", egyszerűen csak nem volt képes/hajlandó érzelmileg közel kerülni senkihez, saját tudatos, vagy tudattalan döntése okán. Ez a fogalom egy illúzió, amivel sokan takaróznak, mert nincs annyi önismeretük, hogy mélyebb kapcsolatot alakítsanak ki. Ezért, mivel ezt az utat választotta anno, érzelmileg továbbra is sekélyés maradt, nem fejlődött igazán, tehát sokat ne várj tőle, ha ő erre így tekint.
2022. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen, az ilyen is marad, nem hiszek a palfordulasokban.
2022. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Normális.

Nálam az ismerkedés legelején van, hogy eddig hány lánnyal dugatta meg magát, és hogyha 5 felett van a szám, akkor mehet is amerre lát, nem foglalkozok hímr*bancokkal:D

Sztriptízbároktól, night cluboktól meg még olcsóbb a pali

2022. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha te nem akkor normális, már csak azt nem értem, miért nem akkor gondolkodtál ezen, mielőtt összejöttetek.


Ha te is, hát akkor nincs mit mondjak. Hipokrita.

2022. okt. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
A férjem is hasonló hedonista életet élt fiatal korában. Bár ő nem fogalmazta így meg, hogy "kiélte magát". Sokat bulizott, rengeteg futókalandja és számtalan nője volt. Közelítve a 40-hez azt mondta, hogy meg akar állapodni már. Nyilván mesélt a múltjáról, de az a múlt. Oszthatsz, szorozhatsz, azon nem tud változtatni senki sem. Neked kell eldönteni, hogy akarod így őt vagy sem.
2022. okt. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasival össze se jönnek, nem azért mert sok nővel volt dolga, hanem azért mert érzelmileg, sőt mentálisan se van azon a szinten, hogy párkapcsolatban legyen.
2022. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Én is hülyét kapok ettől a kiéltem magamat dumától. Olyan nincs aki megkúrt 1000 nőt az az 1001.-et is meg fogja ,mert ilyen tipus hajlamos rá. Nem bìr magával. Ez csak arra jó hogy azt a nőt megfogja magànak aki makd gondoskodik róla későbbiekben, hkgy elhitesse hogy ő szìve vàlasztottja aztàn ez csak egy àlszent duma.
2022. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!