Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy idő múlva miért kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő múlva miért kezdenek el kritizálni?

Figyelt kérdés

Én albérletet tartok fent amit nem könnyű egyedul de próbálok intezni mindent, ha javitani kell azt is, takaritok főzök es szépíteni is próbálom.

Ez mellett plusz munkákat ol gyerekfelugyeletet is ellátok néha a munkám mellett.


Összejovok valakivel, aztán felmászkál hozzám egyre jobban belelát a magánéletembe.

Megesik pl hogy gyerek mellett az utolsó helyre esik nekem a mosogatás mondjuk, vagy penz miatt elhuzodik egy egy javítás pl lóg a csap, vagy kilincs, vagy stb.


Es elkezdenek kritizálni, mikor pl bejon arra hogy tanulok a kicsivel de egybol a mostalant latja meg vagy a gáztuzhelyet hogy maradt rajta pár folt.


Soha nem értik hogy en dolgozom is, ugyintézek is rengeteg mindent(más munkákhoz papirok alkalmasságik a jogsimhoz vagy pályázgatok kapcsrendszereket építek),gyerekekkel is vagyok es marhára nem egy dolt dog nekem számítani a gáztuzhelyen, meg hetente takarítok (felmosás)es nem fogok baponta mikor éjszakára is online dolgom van.


Csak a látszatra adva takaritásban kritizálnak lelustáznak, aztán beleszólnak abba is ha egy gyerek szófogadatlan hogy az én hibám, mikozben ők SEMMIT nem tesznek az eletemhez csak külsősként moziznak az egészen es jár a szájuk.


Azt nem értem csak, mi viszi rá őket arra hogy egyáltalán beleszóljanak az egészbe, vagy a tetejébe kritizáljanak, es ráadásul leminősítsenek lustának is, és miert kell magam szégyellni ha le merek ülni pihenni, hogy epp nem teszek semmit?


Es hogyan fordítsam ezt meg, hogy fogják be egy szavuk nem lehet a köszönömön kívül, hogy még ezek mellett is rájuk is időt szánok, kiszolgálom nálam esznek furdenek, szexuális szolgáltatást is nyújtok, mikozben ők semmiben nem segitség, nagy semmik az életemben, és be lehet fogni?

Es igenis ha leülök akkor leülök!



#kritizálás #magánéletbe beleszólás #lelustázás
2022. okt. 30. 06:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Jav.nem egy folt fog nekem számítani a gáztűzhelyen
2022. okt. 30. 06:16
 2/24 A kérdező kommentje:

Ők meg az én életemhez képest vagy mamahotelesek teljes kiszolgálással melo után csak pihennek meg haverok, másik szibte nem is dolgozik a lakásában élet sincs(barátai sincsenek senki fel nem jár hozzá nem főz mert az anyjához jár enni) minden nap muzeun a kecoja.


Szinte semmi dolguk az életben es nekem szólnak be aki ezer felé van hogy nem mosogattam el

2022. okt. 30. 06:20
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha selejtet fogsz ki, akkor kuka. Mi a kérdés? Miért jössz össze olyannal, aki emberszámba se vesz?


Te vagy a hülye az írásod alapján.

2022. okt. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem selejtek. Csak vakok. Azt sem tudják mennyi minden van a nyakamban. Es hogy nem a mosogatás az életem.


De. Ha mondjuk munkanélkuli lúzer is lennék akkor sem lenne joguk beleszolni a mosogatásba.

Honnan jön ez bennük elő, hogy kritizálni mernek egy másik embert egyaltalán?

2022. okt. 30. 06:32
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem valódi kérdés, csupán a kérdező ki akarta panaszkodni magát. Annyit mondok: a méltatlankodás semmilyen problémára nem gyógyír. Méltatlankodással az ember csak hergeli magát és egy jottányit sem jut előbbre. Ettől nem fog megváltozni sem ő, sem a környezete.
2022. okt. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Mert megengeded nekik!

Had segítsek neked, ismerős a szitu, velem is ezt csinálták a férfiak.

Egyszerűen megtanulsz visszapofázni, keményen. Ez nem kiabálást jelent vagy alpári stílust.

Kritizál hogy mosatlan az edények? Odavágod neki: MOSOGASS EL!

először vissza fognak dumálni hogy te vagy a nő, meg a te dolgod! De egy idő után be fog épülni hogy meg tudod védeni magad. És nehogy magyarázkodj hogy miért nem értél rá megcsinálni! Semmi közük hozzá.

És ne járkáltasd fel magadhoz őket! Azt hogy egyáltalán betegye a lábát hozzád, ki kell érdemelni! Csiszold az önbecsülésedet mert jelenleg nulla szinten áll. Ezen kéne javítanod sürgősen. És az ilyen pasikat meg kidobni. De mielőtt kihajítod őket gyakorlásra még jók lehetnek hogy turbózd az önbecsülésedet.

2022. okt. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%

5# Mondjuk attól sem, ha semmi érdemleges megoldást nem tudsz neki írni.

Nem psnaszkodott, leírta a tényeket. Nem érti ez miért van így, ennek okát szeretné megérteni.

2022. okt. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

En ha felmegyek hozzájuk vagy a mamhotelukbe eszembe nem jutna azt nézni el van e mosogatva fel van e mosva.

Nemhogy ilyenek miatt még számon is kérni a másikat.


Amugy kiérdemelten engedem csak őket az otthonomba fel, pont ilyenek miatt senkit nem akarok fhozni sem. Elso körökben mindig azon vagyok hogy ha a srác velem akar lenni oldja meg ő, nem én akarom a lakást szolgáltatni amiben semmibe nem is fizetnek, de en rakjam "alájuk".

Akinek szolgáltato ház kell nővel, az nagyon hamar ki is szokott derülni(ha a férfi pl randira sem hiv magához sem akar felvinni), azokkal össze sem jövök.

2022. okt. 30. 07:10
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

"szexuális szolgáltatást is nyújtok"

Mert a lakásos rosszlányokkal szemben általában elvárás a rend és a tisztaság. Emelj árat és abból fogadj bejárónőt, azzal kiszűröd a parasztok zömét, és a szolgáltatásod színvonala is javul valamicskét.

2022. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert megengeded nekik.
2022. okt. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!