Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor neki all kritizalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor neki all kritizalni meg azt sorolni mennyi baja van velem az ugy mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem is tudtam hogy ő nem a pozitiv aproságokon van pl ugy tetszik a csajom ezert azert ugy szeretem ezert azert, hanem a negativ dolgokat sorolja hogy hosszu tavon ezt sem azt sem amazt sem bírná elviselni velem.


Ez a szemszög/nézőpont mit jelenthet?


Mondtam neki hogy szerintem aki valoban szeret az nem arrol gyűjt listapontokat hogy mi a sz.r a masikban hanem azt nézi hogy mi vonzza.



Olyan szinten kritizal hogy sajnos ez teljesitménykenyszert váltana ki bennem, holott sztem.pont forditva neki kéne bizonyitania hogy velem kapcsolatot akar egyaltalan es szeret es nem még hogy mindezt ő várja el aki kritizál utálkozik a kapcsolatban attol aki szimolan szeret nem kritizal eloterbe helyezi hogy talalkozhassunk egyutt lehessunk.

Es negativ gondolatokat kreál rolam mikozben en rola nem.

És még a negativ gondolkodasu szakitassal fenyegető várja azt hogy a másik változzon bizonyitson..?


Kezdek rámenni erre..


2021. szept. 4. 12:33
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Szoval miert a kritizálo utálkozo támaszt elvárasokat azzal szemben aki szereti nem kritizal nem utálkozik? Pont h neki kéne bizonyitania igy..nem forditva.
2021. szept. 4. 12:38
 2/41 anonim ***** válasza:
74%
Ezt tömören azt jelenti , hogy nehéz időszak éle nèzel vele együtt , egy egyoldalú kapcsolatban
2021. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy már csak nyűg vagy neki. Kezdj el tovább lépni
2021. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem nehéz kitalálni hogy ebben a "kapcsolatban" csak te vagy szerelmes.
2021. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Nyűg?


Jelenleg az pl a szakitóok nála, hogy gyk-zom. Mert elvileg az exe is innen is d.gott félre.


A gyk miatt IS szakitàssal zsarol jóformán.

És ez teljesen komoly. És nagyon nem tini.


Olyanokat állít, hogy neki nem kell olyan nő hosszu tàvon aki ezen a szinten van, hogy gyk.


Erre mit lehet mondani? Hogy soha többet nem jövök fel? Én bizonygassak neki? Egy olyannak akinek MINDEN baja van velem?


Ezzel csak az a baj, hogy az ilyen kritizálásoknak én úgy tudom, NINCS vége.

Ha nem gyk-znék, van 10 ezer masik dolog, amibe ha akar, beleköt. Ahogy bele is köt màs dolgokba is.Folyamat az utálkozás megy újabban nála.



Mi lehet emögött?

2021. szept. 4. 13:05
 6/41 anonim ***** válasza:
85%
Okot keres, hogy kirakhasson. Vagy azt próbálja elérni, hogy te szakíts vele, mert ő ahhoz gyáva.
2021. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
35%

Olyan dolgokat mond amin tudsz/akarsz változtatni? Mondjuk az nekem nem lenne kérdés, hogy ha a párom zavarja, akkor szó nélkül törlöm magam gyk-ról. Ugyanis nekem ő fontosabb. Ez csak hézagtöltő, ha épp van pár percem.

De ha te úgy érzed, hogy egy teljesen más emberré akar változtatni, és semmi se jó, akkor szakíts. Az a kérdés, hogy erről van szó? Vagy csak vannak dolgok, amiken változtatnod kéne, hogy jó legyen a kapcsolat? Ha nem változol, idővel ő unja meg, és ki fog dobni.

2021. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Olyan dolgokat persze. Tudok valtoztatni.

Ezzel csak az a baj ahogy irtam is hogy ez nem egyszeri hanem folyamatos.


Allandoan nrgativan gondolkodik.

Valtozok 2 dologban akkor belekot masik 5 be!!!


Utálatot kritizalast érzek! Szakitassal fenyegrtőzésekt. NEM szeretetet.



Exem pl betegesen feltekeny volt. Egy masik no.lettem mellettem érte! Joformán egy sportos rapper mert jarjak poloban farmerben es semmi nem lehet passzos csak bő.

Hosszu evek alatt teljesen kicserelodtem es fiunak kezdtem már magam hinni.

Erre nem belekotott ezek után egy apro anyajegybe is??


En ezt a mostanival ill hasonlot hogy en éljek teljesizmenykenyszerben ugy hogy allandoan az lenne hogy dirigal, nem tudom bele menjek e igy arrol sem hogy lejovok innen.

Mert akkor belekot MÁSBA. Vég nélkul.



Miert nem lehet egyszeruen szeretni csak es kesz?

2021. szept. 4. 13:41
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
#7 Aztán ha azt mondja hogy ne legyenek barátaid mindenkit letiltasz mert hát ők csak barátok, nem a párod? Aztán már a szüleidhez se járj mert hát csak telebeszélik a fejed, meg hát ők csak a szüleid, nem lehetnek fontosak, gondolom.
2021. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
68%
Már leírtuk, csak van itt valami hasonló kettyús aki lepontozza az értelmes választ.
2021. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!