Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az milyen kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen kapcsolatban az amikor kölcsönözés van? Szàmomra nincs olyan hogy add vissza az àràt hisz egy pàr vagyunk és együtt is vagyunk rég óta és külön lakunk

Figyelt kérdés

Pl mondtam a pàromnak hogy el kellene menjek kozmetikushoz mert az egyik nap egy munka lehetőséget fogok intézni mert jelenleg munka nêlküli vagyok

És nincs pénzem.és azt mondta hogy akkor ad pênzt ha majd meg adom szerintetek ez milyen? Amikor ezt mondta én úgy éreztem magam mintha egy idegen lennék a szemében

Nektek hogy esne? Vagy ez nàlatok természetes? Jelenleg ő fizeti az alberletet de sokszor ezt is a szememre dobja , sajnos a munka helyemet elveszitetem azóta ő fizeti, de szerintem ez alap dolog hogy a férfi fizeti az albit , edig mindig segitetem fizetni meg persze ha lesz is àllásom segítek csak roszul esik a szemre hányás is

Szerintem sokan vannak így hogy a férfi fizeti a nő meg mondjuk az êlelmiszerbe szegit tisztito szerekbe stb.



#párkapcsolat #különcködés #Ezazenyém az atiéd #Mikortudod viszaadni
2022. nov. 1. 11:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk ilyen nincs, én is megsértődnék. Párom fizet mindent és sosem kell semmit megadnom.
2022. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%

Lehet az a baj, hogy én jártam pl nyelvtan órára is alsoban

Nekem természetes hogy a párommal közösen fizetjük pl az albit Miért a férfi fizet? A puna az ellentetelezes?

Ha nem lenne munkahelyem biztosan nem kérne vissza 10 ezer forintot De nem is várnám el hogy adjon vagy hogy általában ő állja az én koltsegeimet is

2022. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

Természetes, hogy amíg külön kassza van, addig visszaadom, ha ad és fordítva is elvárom. Minden, ami közös, az feleződik, minden ami saját, azt magának fizeti az ember. Leégne a pofámról a bőr, ha más fizetné a lakhatásom, az meg nonszensz, hogy egyéb "luxus" dolgokat is fizessen, amire effektív szükség sincs. Lásd kozmetikus. Nehogy már képtelen vagy magadnak megoldani.

Persze, ha luxus prostit akarsz játszani, nincs vele gond, csak érdemes előre közölni, hogy ne x idő után jöjjön rá a másik.

2022. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%

A kozmetikus annyira nem olcsó. És nem létszükséglet. Minek mész, ha nincs pénzed?


Szerintem irreális elvárásaid vannak.

Teljesen jogosan kéri vissza, ha nincs egyéb megállapodás (pl ő a kenyérkereső, te a háztartásbeli)

2022. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

Az exem fizetett nekem szívesen bármit, ő ilyen típus volt.

Aztán volt olyan pasim aki nem ilyen volt, de tőle nem is kértem volna kozmetikusra.

Ha épp munkanélküli vagy és amúgyis tudod, hogy a párod ennek nem örül, nehézség neki, akkor elég pofátlan kozmetikusra kérni ami nem olcsó.

2022. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Jajj 5 ezer forint arc gyantázása , szemoldok kiszedese

Az egy apoltsag szorosen ti sem mentek barhova is

2022. nov. 1. 15:09
 7/33 anonim ***** válasza:
54%

Ja ebbe bele se gondoltam. Nekem ilyeneket sosem kellett csinálnom.


Viszont akkoris jogos, hogy érezteti, hogy nem szeretne örökké teljesen eltartani

2022. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
6, mondjuk én képes vagyok magamnak kiszedni, de persze nem lehet mindenki képes ilyen összetett feladatokra. Meg, mondjuk nekem nincs szakállam és bajszom. Vagy fogalmam sincs mit kell rajtad gyantázni.
2022. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%

Na nehogymár még te legyél felháborodva, hogy a saját kiadásaidat nem fizeti ki!

Ha ezt szeretnéd, akkor legyél kitartott. Csak ahhoz olyan nőnek kell lenni, akiket azért tartanak, hogy mutogassák őket.

2022. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem kell ezt fere erteni , ez volt az elso alkalom h kertem miert ne kerjek a paromtol? Enis ugyan ugy ami kellett vettem neki

Nem vagyok plaza cica hogy mindig vegyen..

2022. nov. 1. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!