Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt szakított, megérdemeltem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szakított, megérdemeltem?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapig vagyunk/voltunk együtt. Az elején leszögezte, hogy nem szereti a cigiző lányokat, és hát én cigizek, nem sokat, napi 2 szál csak, viszont előtte soha nem gyújtok rá, és akár ha elmegyünk valahova több napra akkor sem gyújtok rá, és még titokban sem, csak akkor szoktam mikor itthon vagyok vagy épp barátnőmmel. És ez is zavarja már, azt mondja, hogy semmibe vettem a kérését, de én megmondtam, hogy amikor egyedül vagyok és nem vele akkor miért baj ha cigizek? Ezért aztán kiverte nekem a díszhisztit, majd úgy váltunk el este, hogy ma megmondja, hogy akarja-e folytatni a kapcsolatot. Azóta nem jelentkezett.. megértem őt, és oké, de ne akarjon megváltoztatni, ha én lerakom a cigit akár több napra, hogy ne zavarja őt, akkor fogadja el, hogy otthon elszívok 1 szállal. A kérdésem, hogy mennyiben van igaza, és hogy akkor végül is szakított?
2010. szept. 28. 16:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
én a helyedben leszarnám, hisztis hülyegyerek
2010. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Maximálisan igazat adok,csak nem neki,hanem NEKED!!!
2010. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
Egyáltalán nincs igaza! Ha szeret, elfogad olyannak amilyen vagy.
2010. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
Ezaz. Hagyd a fenébe, ha a cigit úgyis jobban szereted.
2010. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem pedig a barátodnak van igaza. Hány éves vagy?

Ha több napig is kibírod cigi nélkül, akkor miért akarsz rászokni mégis????

2010. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
El kell fogadni, hogy a való életben vannak olyan szokások, amikkel nem tud együtt élni valaki. A cigi, a kábítószer, a mértéktelen alkoholfogyasztás tipikusan ebbe a kategóriába tartoznak. Ha őt ez zavarja, akkor vagy tedd le teljesen, vagy ha a cigit jobban szereted akkor szakíts vele. Ennyi.
2010. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ne is várd meg a döntését,küldd el te.Milyen dolog ez...Olyat keress akit ez nem zavar még akkor se ha ő nem dohányzik.Nem lesz nehéz,két szál miatt értelmes ember nem csap vinnyogást főleg ha nem előtte szívod.
2010. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
de miért nem mindegy mit csinál? azt csinál amit akar. vicc hogy ilyen emberek léteznek. inkább a cigi mint egy hisztis kisfiú
2010. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem akarok még leszokni a cigiről, és nekem ne mondja meg senki, hogy mikor rakjam le s másik meg, hogy ha ÉN akarom lerakni akkor lefogom. Amúgy meg 19 évesek vagyunk.
2010. szept. 28. 17:07
 10/31 anonim ***** válasza:
Oké, akkor választottál, a cigit. Mi a gond? Szakíts vele oszt jó mindenkinek.
2010. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!