Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez érdeklődés a másik nő iránt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez érdeklődés a másik nő iránt?

Figyelt kérdés

Ahol lakunk a lépcsőházban van egy takarítónő, fiatal csaj, de mar par hete nem láttuk. A párom megkerdezte az egyik szomszédtol miközben beszélgettek hogy a takarítócsajjal mivan, rég látta.


Utána elmeselte nekem, hogy a lány mar mashol melozik, azért nem látni.

Nem ertem minek mondja el nekem, hogy mas nők iránt érdeklődik.

Nem voltak jóba, szinte sose beszélgettek, köszöntek egymásnak azt kész. Ezért nem is értem hova a nagy érdeklődés



2022. nov. 2. 07:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

Én lárom is ilyen. Van egy haverja akinek van egy olyan nője aki volt prosti volt. A párommal szemezett flörtölt de a haver meg miattam nincs köztük semmi csak a levegőben .

Kimentek külföldre.

És a párom mondta ezt nekem el, (nem ertem mit érdekli hol vannak, vagy hova lettek, mit csinálnak)és tovább beszélgetve azt mindja lehet a csak beállt "dolgozni" is.

Komolyan mintha még féltékeny is lenne h mással k.félget a csaj.


De egy volt barátom is ugyanez.

Tesója mesélt neki egy csajrol vmi osztálytársa hogy elköltözött otthonról, meg milyen az élete, a barátom meg elkezdte faggatni hol lakik hogy hivják. És ezt mindig. Még egy utolsó eladóról is érdekli mi a neve, vagy miért dörzsöli a szemét egy pénztáros, állandóan más nővel foglalkozott ő is.


Igen szerintem érdekli őket ezeregy más nő is. Nem jó ilyenekkel járni mert nem adnak sem biztonságérzést, és gyakorta alázó is más nők előtt hogy más nők érdeklik ami gyakorta lejön a másik nőnek is hogy rá van figyelve, a párja meg lesz.rva.

2022. nov. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*én párom is ilyen :(
2022. nov. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Uramisten. Mi azzal a baj, ha napi szinten látsz egy embert majd hirtelen nem és utána kérdezel, mi történt vele? Jó hogy nem már azt mondod, megcsal az urad.

Én anno napi szintű utazások során megszoktam az arcokat az évek alatt, mindig ugyan azokat láttam és bizony az ember kiváncsi lesz mi történt xy-nal, amikor eddig 3-4 éven keresztül minden áldott nap vele utazott majd hirtelen eltűnt. És én is megvitattam párommal. Mi ezzel a baj? Nem is értem tulajdonképpen mi a kérdés. 😃

2022. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

3. De kit érdekel egy lepcsoházi takarito vagy postás vagy portás.

Ha egy nyugger néni lett volna valszeg nem érdeklődne rola.

2022. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

#4

Látod, ez a baj az emberekkel. Az érdektelenség.

Nem azzal van gond, hogy a hölgy párja észrevette, hogy akit eddig napi szinten látott, elnyelte a föld. Hanem hogy úgy álltok hozzá, hogy "Kit érdekel?"

Plusz a kérdésből nem derült ki, párja mégis hogy jutott az információhoz. És ha csak beszélgetett a szomszéddal és szóbajött, hogy "képzeld a takarító Katika talált egy új állást, pedig jól végezte a dolgát.."? Vagy na látod nem szokás kommunikálni a másikkal? 😃

2022. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát én ennyiből nem vonnék le messzemenő következtetést, sőt szerintem nekem fel sem tűnt volna a dolog...
2022. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Az
2022. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha más téren is ilyen érdeklődő a párod, akkor nincs gond szerintem. Vannak, akik ilyenek, szeretnek mindig képben lenni a történésekkel, ami a körülöttük levő embereket illeti.
2022. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből én se vonnék le semmit. Valószínűleg, ahogy korábban írták, fel se tűnt volna a dolog. De gondolom azért, mert én is hasonló vagyok. Feltűnik, ha eltűnik valaki, akit előtte rendszeresen láttam. És igen, férjemmel ki szoktuk beszélni az ilyeneket 🤷🏼‍♀️
2022. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd ott! A XXI. Században valaki érdeklődni mer egy másik ember iránt! Beteg... . Elarulom neked, hogy férfi a férfi felől is szokott érdeklődni. Pl: Jenő nem tudod mi van xy-al ? Rég láttam... . Állatok.... pfuj... . Szerintem veled van baj.
2022. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!