Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez érdeklődés a másik nő iránt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez érdeklődés a másik nő iránt?

Figyelt kérdés

Ahol lakunk a lépcsőházban van egy takarítónő, fiatal csaj, de mar par hete nem láttuk. A párom megkerdezte az egyik szomszédtol miközben beszélgettek hogy a takarítócsajjal mivan, rég látta.


Utána elmeselte nekem, hogy a lány mar mashol melozik, azért nem látni.

Nem ertem minek mondja el nekem, hogy mas nők iránt érdeklődik.

Nem voltak jóba, szinte sose beszélgettek, köszöntek egymásnak azt kész. Ezért nem is értem hova a nagy érdeklődés



2022. nov. 2. 07:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos lenne neki a nő kiléte, holléte, akkor pont nem mondta volna Neked, kérdező:D

Nyugi van.

2022. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jajj ez nagyon vicces, hogy ilyen problémáitok vannak kérdező, meg 1-es válaszoló. 😂
2022. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen az. Tetszett neki a lány gondolom, és érdekelte mi lehet vele. Azért lássuk be mi másért kérdezi? Én sem láttak hetek òta a lépcsőházas takot, de mivel nem érdekel nem járok utána. Körbe járta párod az egész lépcsőházat, hogy ezt megtudja? 😃
2022. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Leirtam érthetően, hogy megkerdezte az egyik szomszédot miközben beszelgettek, hogy a csajjal mivan vajon, rég látta. A szomszéd mondta, hogy úgy tudja mar mashol melozik
2022. nov. 2. 13:44
 15/16 anonim ***** válasza:
Jò csaj?
2022. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Átlagos. Nem csúnya de nemis az a bomba...
2022. nov. 2. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!