Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. A barátommal lassan egy éve leszünk együtt. Szexkapcsolatból indult, de azt tudni kell a barátomról, hogy előttem azért voltak csajai, az exét el is jegyezte. Amikor összejöttünk, úgy mentünk bele ebbe az egészbe, hogy őszinték leszünk egymáshoz, én tartottam is magam ehhez. 12 év korkülönbség van közöttünk, de ő elég gyerekes, így nem nagyon érződik ez. Együtt is élünk, szinte mióta összejöttünk, nemrég költöztünk új albérletbe.

Az elején sokszor tett rá célozásokat, hogy megkérné a kezét, velem képzeli el az életét, velem másabb az egész, alig várta, hogy megismerjük egymás szüleit.

Néha voltak kisebb veszekedések, amik főként miattam történtek, ugyanis eléggé gondban vagyok az önbizalommal. Mielőtt vele összejöttem volna, volt egy-két kalandom, azokból próbáltam önbizalmat összevakarni, sikerült is. Amikor vele belementem a szexkapcsolatba, akkor is kívánatos és magabiztos nőnek éreztem magam. Sokszor éreztem/érzem azt, hogy talán nem is igazán akar engem, vagy hogy nem vagyok neki elég, vagy hogy nem kap meg tőlem mindent, amire vágyik, és rettegek, szó szerint rettegek attól, hogy megcsal. Nem volt eddig rá példa, most azonban még jobban elkezdtem gyanakodni, mert megláttam, hogy beszélt egy nővel, akivel még előttem kavart. Mesélt többször a csajról, de nem tudom, hogy hogyan és miért akarja vele megint felvenni a kapcsolatot. Este szóba hoztam neki, nagyon csúnyán összevesztünk, kinyögte, hogy beszélni akar a nővel, de amíg ő hűséges, addig azzal beszél, akivel akar. Rettenetesen bánt és le vagyok törve, mert nem értem. Minek van velem, ha nem akar engem és velem lenni 100 %-ig?

Tudja, hogy romokban hever az önbecsülésem. Kértem sokszor, hogy erősítsen meg, amire mindig azt a választ kapom, hogy ne várjam el tőle, hogy egy nap elmondja 100x hogy szeret. Amivel nincs is gond, csak néha tényleg az az érzésem, hogy nem vagyok neki elég fontos.

Nem tudom, hogy hogyan szedjem össze magam, hogyan ne függjek tőle ennyire, mint ahogy most teszem.

Szeretem, és szerelmes vagyok belé, nem akarom elveszíteni, de úgy érzem, hogy ezzel nagyon el tudom magam mellől marni.

Segítsetek kérlek... :(



2016. aug. 31. 09:17
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

No, 1:

nyugodtan mutasd meg neki ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..


Ezzel tudtára adhatod, hogy nem kéne ezzel a nővel beszélgetnie.


2: sosem mondta többször, hogy szeret, vagy vmi? Ez csak az utóbbi időben történik így (megerősítés nuku?)

2016. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem biztos annyira a kapcsolatotok, ezt érzed te is és ezért kezdtél ennyire belekapaszkodni. Egy kapcsolat elején még könnyű arról beszélni, hogy házasság meg közös élet meg gyerek, én most elkezdenék kicsit jobban figyelni, mert lehet, h nem csal meg, de totálisan elképzelhető, hogy ez nem rajta fog múlni.
2016. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!