Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam, nem tudom, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, a párom 35 éves. 10 hónapja vagyunk együtt, egyelőre nem élünk együtt, mert más városban lakunk, de sokat vagyunk együtt, mert mindketten tudunk otthonról is dolgozni. Én már szeretnék előre haladni, egy-két éven belül biztosan szeretnék gyereket, mert legalább kettőt tervezek. A párom mostanában viszont egyre többet beszél a külföldre költözésről, hogy addig kell meglépni, amíg nincs gyerek. Én már éltem külföldön, húszas éveimben sokat utazgattam, couch surfing-eltem. Nincs ellenemre a külföldre költözés továbbra sem, de nekem nőként fontos lenne, hogy ha gyerekem lesz, a szüleim a közelben legyenek, hogy tudjanak segíteni. Nem tudom elképzelni, hogy egy idegen országban, segítség nélkül maradjak otthon egy újszülöttel. Meg azt sem, hogy a párom nélkül csináljam ezt végig. Egyébként a családalapítással ő is tervez, de sokat mondogatja, hogy ebben az országban nem érdemes, később meg ki tudja, hogy lehet-e menni. Pályázgat is helyekre, lenne esélye, mert multi cégnél dolgozik, de még nem kapott ajánlatot.

Kezdem elveszíteni a motivációmat, félek, hogy csak mennek az évek, és ha a külföldre költözéstől tesszük függővé a családalapítást, akkor sosem lesz gyerekem.

Ti hogy látjátok ezt?


2022. nov. 2. 12:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem vagytok együtt elég ideje. A 10 hónap nagyon rövid, ő még simán abban a gondolatvilágban van, ami a veled való megismerkedés előttről maradt benne. Legyél még kicsit türelmes, mondd el a saját vágyaidat, elképzeléseid neki és hátha tudtok közelíteni. Egy idő után leülepedik benne, hogy mi is a fontos számára. Sürgesd kicsit, hogy lakjatok együtt, mert az lenne az első és legfontosabb lépés mindenféle további terv (külföld/gyerek stb) előtt.
2022. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!