Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha az a problémánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az a problémánk, hogy valójában nincs?

Figyelt kérdés

3 éve alkotunk egy pár és mindketten huszas éveink végefelé haladunk.

Kiegyensúlyozottak vagyunk és egyáltalán nem veszekszünk. Fel vannak osztva a felelősségi és döntési körök, amiket előzetesen megbeszélünk egymással.

Külső környezet szempontjából egy mintapár vagyunk, mert szeretetteljesek vagyunk egymással és biztos pontok egymás életében.


Mégis hiányérzetem van, talán azért mert unalmasak vagyunk. Annyira elvagyunk egymással és két gyurmaként formálódunk, hogy már egysikúak a napok és a programok.

Mindig tudunk miről beszélni és tervezzük a közös jövőt, de mégis van egy visszás érzetem, hogy vajon tényleg összeillünk


Másnak is volt ilyen érzése?



2022. nov. 2. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem vagyunk még ennyi ideje együtt, de mi sem szoktunk veszekedni. Persze nem mindenben értünk egyet, de arról lehet higgadtan is beszélni. Nem unalmas, nem hiányzik a dráma.


Vita nélkül is fel tudod dobni a kapcsolatot szerintem.

2022. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Ez csak annyit jelent, hogy ostoba vagy. Keress akkor olyat, akivel mehetnek a napi drámák és megcsal minden hétvégén, akkor nem fogsz unatkozni.
2022. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Várj kitalálom. Ugye te vagy a nő?
2022. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom az eleje se volt vmi adrenalindus dolog
2022. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Ugye az elején se volt az a marha nagy szerelem, nagy szexualizálás, csak "elvagytok"? Húszas években ez marha kevés.
2022. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Miért kell az a lángoló rózsaszín fosh, aminek az ég egy adta köze nincs a valódi szerelemhez? :D


Kérdező, sajnos egyet kell érteném abban, hogy ha te valóban nagyobb “izgalmakra”, kuszamithatatlansagra vágysz, akkor nem ő lesz a te embered.

Bár én biztosan nem rúgnék fel emiatt egy ilyen jól működő kapcsolatot, de mindenkinek másra van igénye…


24N

2022. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell a rózsaszín fos, csak így huszonévesen 3 év után már rommá unják egymást. Mi értelme már most nyuggerként élni?
2022. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert lepnetek kene, hazepites, eskuvo, gyerek.garantalom hogy nem fogtok unatkozni,sot veszekedni is fogtok.
2022. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Miért unalmasak a napok? Csináltok valamit a kötelező mókuskeréken kívül? Vannak közös célok, tervek, hobbik, utazások akármi?

Nekem kb 20-22 évesen volt ugyanilyen görcsöm, hogy milyen unalmasak vagyunk a párommal, kellett az izgalom,a dráma. Szerencsére túlélte a kapcsolatunk, és a világért nem cserélném el. Persze hatalmas önismeret, pszichológus kellett ahhoz, hogy rájöjjek miért volt ez a görcs bennem. Az egyik oka pl az volt, hogy a legelső kapcsolatom pont ilyen volt, titkolózás, dráma, szakítások, állandóan történt valami, amihez képest egy kiegyensúlyozott kapcsolat unalmasnak hatott, valójában pedig végre nem egy toxikus emberrel küzdöttem egy toxikus szarban

2022. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Isten orizz erre hitelt gyereket....
2022. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!