Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ettől?

Figyelt kérdés
Nincs párkapcsolatom de mindig ezen gondolkodom,hogyha talán lesz is és megkedvelem mivan ha történi valami betegség vagy baleset és elveszítem? Nem tudom de ettől az egy dologtól tartok. Elég sok filmet láttam ami így végződött lehet ez is a gond túl sok ilyen filmet néztem,de sajnos a valóságban is hallottam sok ilyenről.
2022. nov. 3. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez is csak megerősíti, hogy az önbizalomhiányod beteges szi ten van. Pszichológus! Építsd fel magad, mert így nem lesz belőled semmi...
2022. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Mert egy szorongó magszemélyiséged van aki kb. bármitől tudna szorongani, s most ebben találtad meg a lecsapódási felületét.
2022. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tedd rendbe magad, pszichológus segít, utána keress párt.
2022. nov. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pszichológus kb semmit nem segített.Csak azt lehet tenni hogy elfogadni,hogy minden benne van a pakliban,ez az élet vele járója.
2022. nov. 4. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!