Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanunk kellene?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve vagyunk együtt. Mindketten nagyon makacsak vagyunk, és nagyon különbözően látjuk a dolgokat, ebből kifolyólag rengeteget vitázunk, szinte már az elejétől. Ha néha vannak nyugis pillanataink, már arra is “vihar előtti csendként” tekintünk, olyan szinten benne vannak a viták a mindennapjainkban. Nem nagy dolgokon, és többnyire nem is olyan komoly viták, de nyilván jobb lenne ezek nélkül. Szerintetek van így közös jövőnk? Össze fogunk még csiszolódni? Sokszor érzem azt, hogy le kellene zárnunk, de egyrészt nagyon félek az egyedülléttől, mivel ez az első párkapcsolatom, évekig nem jött össze, már eléggé el is voltam keseredve. Másrészt vannak nagyon jó pillanatok, a szeretet megvan köztünk. Tudom, hogy nekem kell érezni, de volt valaki hasonlóban? Össze tudtatok csiszolódni? Vagy fájó szívvel engedjük el egymást és találunk majd olyat aki jobban hozzánk való?
2022. nov. 4. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok egy hullámhosszon, így nincs értelme.
2022. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom,ha már az elején ilyen sok vita van,az a későbbiekben nem vezet jóra.

A helyedben megfontolnám a szakítást. Csak azért együtt maradni egy "rossz" kapcsolatban nem érdemes mert félsz az egyedülléttől. Lehet,sőt biztos hogy találsz majd olyat,akivel egy hullámhosszon lesztek

2022. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Voltam hasonló kapcsolatban. Ahol voltak ugyan jó pillanatok, de azért nem telt el találkozás vita nélkül. 1,5 évig voltunk együtt, utólag visszagondolva olyan 2-3 hónap lett volna a mi szavatossági időnk. Ezek után felüdülés volt már maga a szakítás is, rengeteg stressz került ki az életemből, sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb lettem utána, és amikor a következő kapcsolatom egy tényleg harmonikus, békés, normális kapcsolat lett, ahol alig van veszekedés és zömében egyetértünk már ~10 éve, az konkrétan arcul csapásként ért a kezdetekkor.


Csak azért, mert nehezen jött össze ez a kapcsolat, nem biztos, hogy megéri foggal-körömmel ragaszkodni hozzá, maradjunk ennyiben.

2022. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem fogtok osszecsiszolodni. Az osszecsiszolodas mem arról szól, hogy két teljesen ellentétes ember idomul egymáshoz, hanem két hasonló ember apró dolgokban kompromisszumot köt egymással olyan szintig, ami meg egészséges. A ti esetekben erről nincs szó. Ennek nem lesz jó vége. Én nem huznam tovább.

Alapból rosszabb, ha kis dolgokon veszekedtek. Képzeld el, ha valóban fontos döntés helyzetben lennétek, abból milyen vita lenne…

2022. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem szeret.
2022. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is érzed, hogy ez nem jó neked, nektek. A kérdésedben már ott volt a válasz. Szeretet megvan, de mennyit bírhat még el? Azért benne maradni, mert félsz egyedül, nem a legjobb megoldás. Egyre jobban sérülni fogtok. Stresszeltek. Valahol félelem is van talán, hogy most mivel húzzátok ki egymásnál azt a bizonyos gyufát. Én leülnék a párommal és próbálnám higgadtan átbeszélni miért is van ennyi vita, láttok e jövőképet ebben a kapcsolatban.
2022. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!