Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl lehet azon lendülni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet azon lendülni, hogy tudtomra adta, hogy nem én vagyok a zsánere?

Figyelt kérdés
A barátom szóvá tette, hogy nem én vagyok az, aki leginkább tetszik neki. Próbáltam ezen túllépni, de mindig ott mocorgott bennem a dolog. Ő is tudta, hogy még semmivel nem bántott meg így, mert szerintem nincs nagy baj a külsőmmel, és mint a nők többsége én is hiú vagyok valamennyire. Kértem, hogy próbálja bennem elhessegetni a gondolatot, mert egyrészt fáj, másrészt az önbizalmamat is nagyon odavágta. Erre az volt a reakciója, hogy én előbbre helyezem a saját sérelmeimet az ő véleményénél, és ne kérjek tőle olyat, hogy szembemenjen önmagával. Mit tennétek a helyemben? Próbáltam elfelejteni az egész szitut, de nem megy, másrészt őt meg szeretem, nem akarom elengedni. Van valami arany középút? Voltatok hasonló helyzetben?
2022. nov. 4. 20:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Én is jártam így, és próbáltam túltenni magam rajta, mert eléggé odavoltam a pasiért. A barátnőim mondták, hogy hülye vagyok, ez azonnali válóok, nem hallgattam rájuk. Pedig kellett volna, később ő dobott. Az a helyzet, hogy az a jó, ha a pasi odavan érted, és örül, hogy megkaphat. Ez a rád fanyalodtam, mert nem volt jobb hozzáállás nem sok jót fog hozni.
2022. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Sokan beleesnek abba a csapdába hogy a szomszed kertje mindig zöldebb, es mindig akkor jonnek rá mit buktak el, mikor már késő. De hagy sírjanak:D
2022. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"Erre az volt a reakciója, hogy én előbbre helyezem a saját sérelmeimet az ő véleményénél, és ne kérjek tőle olyat, hogy szembemenjen önmagával."

Fúj. Én személy szerint visszataszítónak találom ezt a fajta egoizmust. Igenis fontosak az érzéseid. Igenis simogatni kell egymás lelkét is.

Bár felfoghatjuk úgy is, hogy jól jártál, mert legalább megtudtad, hogy ez a pasi nem párkapcsolatba való. De úgyis pitinek fogod találni most ezt az ügyet ahhoz hogy szakíts. Még szenvedsz vele legalább fél évig, mire eleged lesz. Mindig ez van. Ne érts félre, nem ekézlek, velem is ez volt amíg össze nem jöttem a férjemmel. Azért drukkolok, hogy ne szenvedj sokat vele szakításig.

2022. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem, mindig benned fog maradni és szépen lassan fogja leépíteni az önbizalmad.


Ráadásul a leírásod alapján nem is tűnik túlzottan szerelmesnek. Kuka.

2022. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez esetben nem!

Sokan elkövetik azt a hibát, hogy kérdeznek olyat, amire valójában nem szeretnék tudni az őszinte választ. Tipikusan ilyenek, hogy jobb/szebb vagyok -e, mint az ex, én vagyok -e a legjobb stb. Ezek teljesen felesleges kérdések, és rombolóak mindenkinek, mindenkinél volt, lesz jobb, és főként más 100 szempontból.

Amit ő csinált az szimpla szemétség, amivel meg akart bántani. Ha valaki szeret, annak ilyesmit eszébe nem jutna mondani!

2022. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

“Mit tennétek a helyemben?” Keresnék egy olyat, akinek úgy ahogy vagyok, én vagyok a minden.

Az a gond ezzel az egésszel, hogy átjön, nincsen szerelem. Egy kompromisszumnak hangzik, főleg részéről ezekkel az undorító megszólalásokkal. Onnan tudod, hogy egy igazi szeretetteljes kapcsolatban vagy, hogy fontos a másiknak, hogy ne bántson, ne okozzon fájdalmat. Persze, attól még lehet őszintének lenni, de ilyen témák terítékre sem kerülnek és aki “úgy” tekint ràd, annak soha nem jön ki ilyen a száján, főleg olyan kontextusban, hogy utána még kikéri magának, hogy ez neked rosszul esik es sértő. Egyszerűen nincsen tekintettel rád és az érzéseidre, nem tisztel és önmagában az, hogy megenged magának ilyen megnyilvánulást bicskanyitogató. Nem tudom mennyi idősek vagytok, de én is azt kívánom, hogy ne pazarolj sok időt rá az életedből, utólag hálás leszel.

2022. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytam azt, hogy és aki úgy tekint rád, ezt érezteti veled, például azzal, hogy mindig megbizonyosít róla, hogy te neki, úgy ahogy vagy, a legjobb vagy.
2022. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Erre az volt a reakciója, hogy én előbbre helyezem a saját sérelmeimet az ő véleményénél, és ne kérjek tőle olyat, hogy szembemenjen önmagával."


Kellett hozzá pár évnyi szar tapasztalat, hogy eljussak odáig, hogy az ilyen mondatok után már röhögve távozzak a kapcsolatból. Tipikus ember aki direkt megbánt, de úgy alakítja a dolgot, hogy még ő jöjjön ki áldozatként. Ez a "bocsánat, hogy megsértődtél" szindróma. :D

2022. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

8. Igen, ezt hívják úgy, hogy érzelmileg bantálmazó tajparaszt.

Amúgy kérdező, remelem, hogy nem te érzed rosszul és okolod magad, mert általában az ilyen manipuláció ezt eredményezi.

2022. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ha változtat valamit a dolgon, akkor igen, arról volt szó, amiről az 5-ös írt, én hoztam szóba először ezt a témát, meg is bántam már ezerszer. Megpróbálok változtatni a külsőmön, nem csak miatta, magam miatt is. Van rajtam néhány kg felesleg, nem vagyok kórosan elhízott (166/57), de vékony sem. Nem vagyok naív, tudom hogy fontos a külső is, talán már nem is maga a kijelentése zavar a legjobban, hanem hogy annak ellenére is vitatkozik velem, és érvel maga mellett, hogy tudja mennyire nagyon megbántott vele. Másrészt ott van bennem egy félsz, hogy a korral majd még mennyit fog változni a testem, és akkor hogy fog hozzám viszonyulni, ha már most ez van a húszas éveim elején.
2022. nov. 4. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!