Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogyan motiváljam magam?

Figyelt kérdés

Van egy több éves párkapcsolatom amiben elég sok a probléma. Igazából a kapcsolatunk szerintem többnyire már végetért csak kb a szexről szól kb heti 2x találkozunk a munka miatt akkor is szex filmezés egy kevés összebujás beszélgetés.

Ilyenkor kicsit elgyengülök érzelmileg és azt érzem lehet helyre kellene hozni a dolgokat, de tiszta fejjel belegondolva úgy gondolom hogy sokmindent nem lehet, lehetetlen, és nekem nagy álmom hogy a kedvenc városomba költözzek Budapestre, és ez egy jó lehetőség is lehetne! Jobban el tudom képzelni az életem ott, mint itt, mégis belegondolva picit szar érzés ez a “szakitás”

Mert közben még szeretem és több évig tökéletes volt minden!!

Rossz érzésem van ha arra gondolok hogy idővel mással lenne, de tudom ez az érzés idővel úgyis elmúlik, meg a hiány is.


Hogyan motiváljam magam mégjobban arra hogy ezt hagyni kellene?

Tiszta fejjel mindig ezt gondolom.

Tervezgetek állandóan, motivációkat írok hogyan legyen a 2023 évem, mivel abban maradtunk hogy Januárig hagyunk időt az egészre, addig meg max élvezzük egymás társaságát..(de ugye ezek bennem reményt keltenek néha) 🙁



2022. nov. 5. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt: 23L
2022. nov. 5. 15:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne húzd januárig. Csak a karácsony meg az ünnepek miatt együtt maradni teljesen felesleges, úgyis mindig lesz valami alkalom, évforduló, szülinap, kiskutya halála, ami miatt sosem lesz megfelelő időpont a szakításra. Csak a szex miatt nem érdemes semmilyen kapcsolatban benne maradni.
2022. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető voltam.

Nem az ünnepek meg egyéb miatt akarunk addig várni. Csak addig hagyunk egy kis időt. De igazából már többnyire megvan beszélve biztosra hogy újév után költözöm.

Ő is így gondolja, sőt azt mondja menjek is nyugodtan!

Csak én vagyok az aki néha lelkileg gyenge állapotba kerül és olyankor kicsit elgyengülök ebbe!

De tiszta fejjel tudom mi a helyes!

2022. nov. 5. 16:06
 4/4 anonim válasza:
Mi történt azóta kedves kérdező ?
2023. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!