Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le a birtoklási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a birtoklási vágyat?

Figyelt kérdés
Egyáltalán birtoklási vágy, ha azt szeretnéd, hogy első helyen legyél a párodnál, őszinte legyen? A barátom azt mondja ez nálam már kóros birtokvágy. Nem kap levegőt, mert mindig keresem, napjában többször is. Nála ez elmúlt, csak amíg össze nem jöttünk addig volt ilyen.
2022. nov. 5. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A birtoklási vágy ott kezdődik hogy te akarod irányítani.
2022. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem birtoklási vágy hogy mindennap beszéltek ha egy lár vagytok.
2022. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

“Napjában többször is”


Miért nem érzed elégnek, hogy napi egyszer beszéltek?

2022. nov. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván azért kerested, mert hiányzott. Ő meg nem szerelmes beléd, ennyi a titok szerintem.

Az miért is lenne normális egy kapcsolatban, ha valaki nem felel az üzeneteidre, eltűnik, máshol van, mint mondja? Nem, ez nem normális és nem is valódi kapcsolat. Lehet rád kenni, hogy a te hibád, de valójában csak tesz a fejedre és nem becsül meg.

Annó én egy ilyen embernek vettem karácsonyi ajándékot. Nem kellett volna, meg futnom sem kellett volna utána.

2022. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem a te birtoklási vágyad hanem öt nem erdekled csak nem akar ő szakítani Ha dugni akar gondolom megtalal amúgy meg hagyd békén kb

Legyen onbecsulesed

2022. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak kíváncsiságból...kérdezd már meg, hányszor szabadna keresned egy nap, hogy levegőt kapjon :))


Nagyon nem illetek össze.


Azért beszéljetek róla, hátha csak a kompromisszum hiányzik. Te kevesebbszer keresed, ő meg kicsivel többet visel el belőled.

2022. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy az itt válaszolok, napi 3-4-5x is jó néven veszik, ha a párjuk hívogatja őket, mondjuk munka közben is napi fél-egy órákra?


Semmit nem tudunk a párkapcsolatról, se arról, hogy a kérdező napi hányszor mennyi időre hívja a párját.


Miért ennyire biztos benne mindenki, hogy a kérdező “nem sok”?

2022. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Ebben igazad van részben, de általában amikor valakibe szerelmes vagyok, bolondulok érte, akkor számomra pont nem teher a másik közeledése, én ebből indulok ki. Ha dolgozom, maximum nem veszem fel vagy kinyomom, aztán visszahívom. Szerintem természetes, hogy keressük egymást.

2022. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!