Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fizikai bántalmazás vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikai bántalmazás vagy a megcsalás rosszabb egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 06:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%

A fizikai bántalmazásnál még lenyeli az ember azt hogy a másik mentákisan beteg ben nirnalis veszélyes el kell hagyni, nem tehet rola hogy hülye, vakszeg gyerekkori trauma stb stb

De a megcsalás az már egy aljas inkorrekt dolog a másik tudatos hátbaszúrása.

2022. nov. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

*mentálisan beteg nem normális

(Bocsi az elütések miatt)

2022. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Általában a fizikai agresszió a lelki bántalmazással együtt jár, nincs olyan hogy csak kapsz pár pofont de egyébként minden oké. Mindig megelőzi a fizikai agressziót a vita, a sértegetés, fenyegetőzés stb.
2022. nov. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai bántalmazás, ahol ha élvezi hogy fáj nekem, kizáró!

Ha a fejet üti kizáró! PL pofon


Ha nem érdekli hogy fáj nekem, az is kizárónak kellene lenni elvileg. Ha veszekedik velem és rángatja a kezem, megfélemlít, fenyeget, az is elvileg kizáró. Gyakorlatilag az utolsó kettőt nem tudtam megcsinálni hogy otthagyjam olyankor, mert szeretem.

Szerintem amúgy az is fizikai bántalmazás, ha valakit nem hagynak aludni, enni, nem érdekli őt ha bajom esik, olyan helyzetekbe akar kényszeríteni ahol fizikailag bajom eshet.

Ez az egyik legnagyobb fizikai bántalmazás, mert nehéz észrevenni, és nagyon hatásosan leépít.


Kéz megszorítás, sziszegés, 5 cm-ről ingerülten magyarázás órákig, alázás, folyamatos feszültség gerjesztése.... legrosszabb

2022. nov. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

1,3,4


De melyik a rosszabb?

2022. nov. 8. 07:27
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

1.vagyok En irtam melyik a rosszabb


Egyik esetben hülye beteg masik esetben szándékosan aljas.

Az utobbi aljas szemét irtani kéne.

Az elobbit meg elhagyni. Az ilyeneknej a szuleit kellett volna irtani vagy gyámügy

2022. nov. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez egyformán rossz, hiszen elárul a másik, az a valaki, akiben megbíztál. Lényegében mindegy, melyiket teszi, onnantól már nincs visszaút, tehát ugyanúgy eldobott téged.
2022. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Juuuj jó kérdés... Nem is tudom :D


A fizikai erőszakot megelőzi a túlzott féltékenység, a bántalmazó szavak, aztán először csak megszorítja a karodat. Az első előjelnél lehet szakítani és akkor ez nem következik be. De ha mégis, akkor ez a rosszabb. A megcsalás meg nem mindig derül ki egyből, nem tudhatod, hogy a párod nem szól, hogy nem érzi jól magát a kapcsolatban, hanem elfojtja magában aztán megy másokkal szexelni.


Mindkettő instant szakító ők amúgy, nincs olyan, hogy elfogadom neki meg megbeszéljük...

2022. nov. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

A fájdalom okozás a rossz. Mindegy, amelyik jobban fáj. Ha bántani akar, fájdalmat akar okozni, nem érdekli ha nekem fáj csak neki legyen jó, az a rossz.


Ha kegyetlen indokból megver, kegyetlen indokból megcsal, akkor a verés rosszabb mert az esetleg maradandó.


De ha olyan bántalmazás ami csak képletes és elmúlik pár nap alatt, vagy akár nyoma sincs semmi, és utána nem kell félnem...mert megoldódott, megváltozott, tudom az okát és többet nem lesz... Ráadásul ha megértem őt mert éppen ki van készülve...és meg tudjuk változtatni hogy ne forduljn elő... Akkor inkább segíteni akarok neki.


Megcsalás már nehezebb ügy, annak mindig maradandó következményei vannak.

2022. nov. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nyilván a fizikai bántalmazás rosszab. Hogy-hogy-nem a törvény is azt bünteti....
2022. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!