Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fizikai bántalmazás vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikai bántalmazás vagy a megcsalás rosszabb egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 06:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a tehénlepény vagy a tevekaka a rosszabb. Mind a kettő esetén egy utolsó senkinek tekint a másik, ugyanúgy fájdalmat okoz. Mindkét esetben kivágom a másikat, mint a macskát, és nem érdekel, milyen traumái voltak: nekem is voltak, mégsem jut eszembe bántani azt az embert, akit szeretek.
2022. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A fizikai bántalmazás.
2022. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%

Én szeretem azt ha az illető szeret. Ha szeret akkor nyilván fel tudom idegesíteni akár félreértés miatt. Ha érzelmes, szintén szélesebb érzelmi skálákon mozog.


Ha rideg, megcsal, nem jelent neki semmit az együttlét érzelmileg, önhitt, nem jön be. Ha az önuralma tökéletes, pláne ha nincs is min uralkodni, mivel nincsenek érzelmei, ez sem jön be.


Szeretem ha vannak érzelmei, képes sírni, ideges lenni, félni, kiabálni, szenvedélyes lenni, féltékeny lenni, félteni. Ameddig meg van az igénye arra hogy ezt egyre jobban kezelje, az én érdekemben, a mi érdekünkben.


Ha érzelmes, esetleg kikészül, részben az én hibámból, vagy legalábbis önhibáján kívül, és olyankor van valami hülye bántalmazás féleség, ha csak amolyan hiszti, amitől nem esik bajom, az belefér.


Ha bántalmaz hogy bajom esik, nem férne bele, mert akkor már szintén nem szeret, mert ha szeret, olyankor is képes mérlegelni. De ilyenben nem volt részem.


Ilyen bűnügyi esetek, törvény által büntetendő dolgok, soha nem fordultak elő az életemben. Gondolom ezek egyértelműek lennének. Illetve egyszer lett volna, de abból hamar kiléptem.

2022. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Mindkettő egy szinten van, de a megcsalás talán helyre hozható...
2022. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettő bántalmazás... Mindkettő nagy fájdalmat okoz...
2022. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A bántalmazás nagyon rossz dolog teljesen mindegy miben nyilvánul meg, milyen érzések voltak. A megcsalás, ha fontos volt a megcsaló az is bántalmazás s fájó ill. szakító ok, ha nem volt fontos be tudja csukni a szemét fájdalom nélkül az megcsalt személy.
2022. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%
Egy kapcsolatban egyik se fér bele, mert egy kapcsolat a feltétel nélküli őszinte, bizalmas szeretetről szól, s ilyenekkel nem akarjuk bántani a másik felet.
2022. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%
Tök mindegy, mert egyik sem fér bele a kapcsolatba. Ez olyan, mintha azzal védekeznél, hogy de legalább nem iszol és eljársz dolgozni. Mindig van rosszabb persze. Miért nem azt nézed, hogy te mitől lennél a jobb verziód ahelyett, hogy a szomszéd(nak) még rosszabb?
2022. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a fizikai bántalmazás a rosszabb, de mindkettő szakítóok.
2022. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt, h aki mindkettőt megteszi egy önértékelési hibás genetikai hulladék... Aki félti magát, s ezekkel védekezik, nem tiszteli a másikat, önzően csak magára gondol. Tehát mindkettő rossz, de ugyanabból indul ki. Azaz orvosi esetek...
2022. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!