Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom az exével akar utazgatni?

Figyelt kérdés

A baratommal szakítottunk nyáron. Azóta újra összejöttunk, viszont mialatt nem voltunk együtt megigerte a volt felesegenek, hogy segit neki Feheroroszorszagbol elkoltozni Spanyolorszagba. A volt feleseg bevallalt 2 kisbabat beranyatol, a ferje elhagyta. Es azt allitja nincs penze csak a baratom tud segiteni neki. En elmondtam hogy nem ereznem jol magam hogyha egy hetig egyutt utazgatnanak.Ezt mindketten megertettek. Most azonban nyomast gyakorolnak ram, hogy mondjak igent az egeszre...

Mit tegyek? A no azt mondja nincs penze egyebkent nagyon manipulativ volt mindig is es 13 ingatlanja van egesz europaban. Ugy erzem amikor mas megoldasokat keresek a baratom csak azt magyarazza el miert ez az egyetlen megoldas hogy o elutazzon feheroroszorszagba es aztan egyutt menjenek spanyolba.



2022. nov. 11. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
RÚGD KIFELE!
2022. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem mondhatom meg, hogy te mit tegyél, én úgy b*sznám ki, mint macskát szarni.

Rejtély számomra, hogy emberek miért szeretnek mosogatórongyok lenni. Nulla önbecsüléssel, nulla emberi tartással, nulla józan ésszel. Ha csak ilyen párom lehetne, akkor inkább egyedül akarnék élni.

2022. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Szerinted kéne neki egy ilyen életképtelen mentalisan beteg nő?

Felolem utazgathatnának akármennyit, csaknem hülye a párom ha mar én választottam akkor tudom hogy kit választottam

2022. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utazgasson.

Még te is lehetsz volt feleség.

Mitől félsz?

2022. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nincs penze .. xdd hat jah aki nagylabon el annak mas az amikor nincs . Kb annyit helent hogy hetente nem tud 500 ezret elverni.
2022. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
95%
Megmondod neki, h felejtsen el, nem kell a szarkavaràs.
2022. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi hogy valasztatok! Mar en kezdtem magam hulyenek erezni hogy ezzel nekem bajom van... :(
2022. nov. 11. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjen nyugodtan, de vissza ne jöjjön!
2022. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!