Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis minek ünneplünk, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis minek ünneplünk, meg mit adjak évfordulóra, ha minden rossz lett?

Figyelt kérdés

2 év alatt a hatalmas szerelemből odáig jutottunk, hogy nem tervezünk sem összeköltözést már,(éltünk mar együtt), sem családot, mert vele nem lehet,(max ha egyedül vállalom kizárólagos felügyeleti joggal), mert egy rakat baj van vele, így a nagy szerelemből évfordulón olyan ponton vagyunk hogy mingli kapcsolatunk lett. Vagy mint valami szexkapcsolat. Mert addig nem veszekszünk, de ez megy már kb fél éve talán. Neki sincs senkije csak én, nekem sincs, csak ő.


Szóval egy céltalan nagy semmibe jutottunk.

És évforduló lesz és viragos ünnepi hangulatot akar, ami valoszinu udvariassági kör csak.

Én meg nem akarok ünnepi hangulatot, de azért egy gyásznapot sem, de legszívesebben fekete fátyolban mennék, ez ugy passzolna is az egészhez :D (de nem akarok bunkó lenni.)


De udvariassági körben most nekem mit kéne tudni nyújtani erre a "csodálatos felejthetetlen"egy ünnepre? Vigyek vmi csontvázkulcstartókat, vagy haloweenes koponyákat, fakeresztet vagy valami értelmes ötlet van esetleg, hogy ne legyek bunkó?



#halálévfordulo
2022. nov. 11. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért vsgy vele ha nem jó vele és a jövőben nem akarsz veleenni?

Ha nem vagy vele, évforduló sem kell

2022. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Minden jo vele.így.

Családtervezésnek, együtt élésnek lőttek "csak". Amit szerettem volna, de kiderült, hogy ezekre alkalmatlan.

De erre senki más nincs is, beki sem nekem sem. Es neki nem is lesz. De szerintem nekem sem

2022. nov. 11. 16:14
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
67%
Legyetek baràtok, bàzz, vagy lakótàrsak 😉😅
2022. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Tisztázd vele, hogy mit vársz el a kapcsolattól és hogy nincs igényed erre a színészkedésre.
2022. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Inkább legyél vele őszinte! Nem értem, hogy 2 év után, ha fél éve tudod hogy vele nem tervezhetsz minek jópofizol azért, mert dugni megfelel. 100x különbet találnál, ha továbblépnél.
2022. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De tisztázva van minden.

Csak én említettem meg hogy és jön az évforduló, de ezt is csak úgy, hogy kész csoda hogy még mindig egymás képét bámuljuk, fél évvel ezelőtt, vagy pár hónapja, illetve ebben a f.sban én azt hittem, soha többé nem látjuk egymást,(ahogy a normális emberek szakítanak), és az évforduló is nekem csak így ugrott be, hogy meglepő hogy mit keres még ő itt, meg én itt vele még most is.

És hogy ebben a helyzetben pont egy évforduló jön. Abszurd.


És mivel látta azt hogy nekem egyaltalán eszembe jut az évfordulónk, azaz nekem számít(hat)még ez valahol, van olyan gáláns(amugyis udvarias illedelmes a felszíne), hogy készül virággal megünnepeljük. Mondtam nem kell, de ő belead legalább ennyit hogy mégse teljen már el ugy mint vmi átlagnap.


De közben én valami kudarcnak fogom fel az egészet.

Kudarc ellenére ünnepelni.

Ünnepelni úgy hogy minden megromlott kakukk.

Ünnepelni úgy hogy minden álmom ment füstbe kukába.

(A meg nem foganható, születhető gyerekünk életerzéssel akinek alkalmatlan lenne az apja. És drámázhatnék tovább)


De játszam azt mint ő. Az udvariassági kört, hogy mégse legyen már ez egy sima hétköznap.

2022. nov. 11. 16:35
 7/15 A kérdező kommentje:

#5

Persze haha

Csak ugy rohangálnak a normális hűséges családcentrikus helyes pasik mindenhol.

Léoten nyomon beléjük lehet botlani.

Csak azok vannak a tarskeren az életben meg mindenhol persze persze


Tudos kik rohangálnak?

A lezüllött parasztok, a feleségüket csalók, a szexre hajtók, az életképtelenek, a gyereklányokra hajtó taták, a fétises barmok, a homik, meg minden más.


A párom miatt jóformán összetehetem a kezem még így is.:(

2022. nov. 11. 16:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

És minderre ki kötelez?


Valószínűleg ennyire szeretsz szenvedni. Bevallom őszintén, itt a nyekergésed olvasva, nem sajnállak.


Egy mondatot kellene mondanod a "párodnak" és minden probléma megoldódna.

2022. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem kötelez semmi, de ez adatott, ez nem bobyolult.

Szeretjük amúgy egymást, csak működésképtelen a dolog.

(Ahogy ezeregy más pasi is alkalmatlan kapásból ilyenekre. Nem hibáztatom őket hogy öngyilkosság lenne a java részének szülni, nem tehetnek arról hogy nem valók férjnek apának. Nem ítélkezem mások felett)


Felesleges szakítanom. Mert az rosszabb ennél is. Neki is nekem is. És nem jobb.

2022. nov. 11. 16:52
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mentális beteg vagy? Meglehetősen csapongó a gondolatmeneted, se- füle-se farka...
2022. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!