Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezdenek emberek úgy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdenek emberek úgy új kapcsolatba, ha nincsenek még túl a régin?

Figyelt kérdés

Én inkább voltam egyszer két évig egyedül, de nem akartam úgy ismerkedni, hogy még fáj a szakítás meg szerelmes vagyok az exembe.


Másnak ez miért nem alap?


2022. nov. 11. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyunk egyformák.
2022. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez kicseszés az új párral szemben.
2022. nov. 11. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam például mindig én léptem a kapcsolatból, mert úgy éreztem, még nem állhatok meg, ez még nem az igazi, s mindig egy újabb kapcsolatba léptem, amiről aztán megint kiderült, hogy még nem állhatok meg, az még nem az igazi. Azaz két kapcsolat között sosem voltam egyedül, fel sem tudtam dolgozni a történteket. Már egy új kapcsolatban éltem, de egyrészt kicsit (vagy nagyon) hiányzott a régi, másrészt gyötört a lelkifurdalás, amiért elhagytam.

Szarul csináltam?

Igen?

Okoztam sebeket másoknak és önmagamnak?

Igen.

Meg tudtam állni, megtaláltam végül az igazit?

Nem.

Arra jöttem rá, hogy az igazi egy illúzió, s valójában mindegyiket szerettem, s bármelyiknél megállhattam volna.

2022. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Van akinek sikerül továbblépni.


Az is egy pont amit javasol az ember, hogy ismerkedjen a másik...


de ez csak akkor ér valamit ha érez is iránta valamit, mert ha csak búfelejtő akkor valóban kicseszés

2022. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Én megpróbáltam annak idején, nagyon nagy hiba volt. Hajszál híján hozzámentem egy nálam 18 évvel idősebb pasihoz. Szerencsére időben észbe kaptam, és felbontottam az eljegyzést. Ilyet nem szabad csinálni, mert nem csak magunknak ártunk vele, hanem megbántunk egy másik embert is, aki semmiről sem tehet.
2022. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Hajszolják a boldogságot. Nem látják be, hogy amíg "nem tisztul meg" a lelkük a fájdalomtól, másokkal nem lehetnek boldogok.

Tulajdonképpen mások által vágynak gyógyulni ahelyett, hogy saját magukat gyógyítanák...És csak újabb sebeket kapnak és adnak.

Valódi ámokfutás ez, van pár ilyen ismerősöm.

2022. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ahogy más sem, ez sem fekete-fehér, az adott eseteket érdemesebb vizsgálni.


Én voltam kapcsolat után két évet egyedül, mert azt éreztem, hogy nem állok készen, fejlődnöm és változtatnom kell. A következő kapcsolatomból úgy léptem ki, hogy szerelmes lettem másba, ezért számot vetettem, és amikor arra jutottam, hogy ez halott és átgondoltam az okokat, továbbléptem, ekkor ugyanis inkább volt a kapcsolat elrontója az, hogy nem illettünk össze, mint az, hogy elszúrtunk valamit.

2022. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyen emberek nagyrésze kapcsolatfüggő.
2022. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátaim, ismerőseim között is ismerek ilyeneket, hogy konkrétan nem képes párkapcsolat nélkül létezni. Van aki társ/kapcsolatfüggő, van aki szeretethiány miatt. Akár társadalmi nyomás is lehet még a háttérben, stb. Minden ember más, ő dolguk.
2022. nov. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!