Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért vesznek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vesznek el a kapcsolat előrehaladtával minden örömöt a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Most miért nem lehet meginni pár sört?


A kapcsolat elején elveszik a férfi szabadságát, nem mehet először meló után, aztán már hétvégén sem kocsmába a haverokkal. Buliba sem természetesen


Aztán összeköltözés/házasság után megvonják a puncit is a pasítól. (Ők ugye fáradtak fáj a fejük)


Kicsivel később már otthon sem ihat az ember, az asszony a tv-t átordítva rikácsol amikor leülnél meginni a megérdemelt sörödet.


Miért nem zárják a pasit rögtön egy tömlöcbe?


Minden buksza hisztériás és frigid lesz egy hosszútávú kapcsolatban?



2022. nov. 12. 18:48
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

9 és mit csináljak egy alkesszal? Ha arra célzol én sem vagyok az csak mert esténként legurítok pár sört


8 igen de ha van gyerek akkor a nő nem jár munkába a férj meg egész nap melózik mégis hogyan házimunkázzon még?


10es de amíg nincs gyerek addig is ilyenek a nők, haverokat sem engedik bulizni nem tudunk menni mert sipákolnak meg féltékenyek pedig csak szórakoznank kicsit


5 pár sört csak megérdemlek ha már dolgozok, sajnos manapság aki munkából él meg csak ilyen kis szórakozásra fussa

2022. nov. 12. 19:49
 12/40 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem kell csodálkozni a mai világban hogy féltékenyek... Rengeteg az egyedülálló nő, semmi vesztenivalója nincs és pont elég egy buli alkalmával egy meggondolatlan dolog.. Ha esetleg kiderül.. Ott a vége
2022. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Nem vagyok alkohoista de pár sör este ellazít hogy ne legyek ideges

De az asszony ugat mert sajnálja tőlem


Felnőtt ember saját fizetéséből hagy igyon már pár sőrt meg felest

Ez nem azt jelenti hogy nem foglalkozok vele

2022. nov. 12. 19:56
 14/40 anonim ***** válasza:
98%
#11 a gyerekkel nem csak addig kell foglalkozni, amég gyes van. Utána ovibol kell elhozni, suliból, vinni edzésre, magántanárhoz, tanulni vele, vigyázni rá, főzni neki, fürdetni, mesét olvasni neki, stb. Ha apuka mondja, hogy ő inkább ezek helyett megint menne a haverokkal sörözni, anyuka is mehet a csajokkal szórakozni kb ugyanannyiszor? És addig apu marad a gyerek(ek)kel egyedül. Ha ez tud működni, akkor hajrá, ha nem, akkor meg érdemes kicsit a másik helyébe képzelni magad.
2022. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
98%
Szóval nem vagy alkoholista, de képtelen vagy alkohol nélkül lazítani. Kérlek mesélj még.
2022. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
98%
Én aztán senki örömét nem veszem el. Eléeve, össze sem jövök olyannal akinek a bulika meg az ivászat a fontos.
2022. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
98%

“Nem vagyok alkohoista de pár sör este ellazít hogy ne legyek ideges”

“én sem vagyok az csak mert esténként legurítok pár sör”


Ööö… De.

2022. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
97%

:) Kérdező, te trollkodsz? Vagy komolyan nem tartod magad alkoholistának?


A férjem mikor összejöttünk is, jó, ha három havonta ivott. Apum valami 15 éve nem ivott alkoholt, mióta "leszokott az alkoholról", ő csak buliban ivott, de akkor nem ismerte a mértéket.


Anyum szokott inni. Nála olyan három - négy hónap alatt elfogy egy üveg bor.


Én szerintem legutóbb egy céges bulin ittam három korty bort, amúgy ilyen 0 vagy fél százalékos citromos sört szoktam inni, nyáron hármat is megittam, a férjem meg is jegyezte, hogy mennyit iszom. Amúgy pezsgőt ittam előtte a 2020-as szilveszteren.


Szerintem egy átlag értelmiségi kb. ennyit iszik, legalábbis a mi köreinkben. 1-1 barátunk iszik többet, de őket alkoholistának is tartjuk.

2022. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
96%

2


Ma először röhögtem. Köszi. 🙂

2022. nov. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
97%
Na ezért van antialkoholista férjem. 😍
2022. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!