Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért vesznek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vesznek el a kapcsolat előrehaladtával minden örömöt a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Most miért nem lehet meginni pár sört?


A kapcsolat elején elveszik a férfi szabadságát, nem mehet először meló után, aztán már hétvégén sem kocsmába a haverokkal. Buliba sem természetesen


Aztán összeköltözés/házasság után megvonják a puncit is a pasítól. (Ők ugye fáradtak fáj a fejük)


Kicsivel később már otthon sem ihat az ember, az asszony a tv-t átordítva rikácsol amikor leülnél meginni a megérdemelt sörödet.


Miért nem zárják a pasit rögtön egy tömlöcbe?


Minden buksza hisztériás és frigid lesz egy hosszútávú kapcsolatban?



2022. nov. 12. 18:48
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
97%
Olyan nőt válassz, akivel együtt piálhattok. A némelyik nő is szeret elgörbülni, közöttük keresgélj. Jól berugtok, együtt járhatjátok a kocsmákat, utána összehányhatjátok az odút, ahol éltek, majd mehet a szex😂
2022. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
97%
Shrek barátunk visszatért. Mi van a pizzás lánnyal?
2022. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
86%

8-as

Mikor teheti ezt a nő?

Mikor ne tehetné? Talán a ffi nem képes ellvégezni azt, amit ő?

Ha megkéri a férjét talán az nemet mond?


"otthoni munkát meg a gyerekkel való feladatokat a nőre hagyja"..." nem lehet pihenni, csak a pasinak, és ezt fel se hozhatod, mert akkor hárpia vagy"

Ez miféle előítélet? BS!

Ha ilyen a pasi, azt azért láthatta már esküvő előtt is!

2022. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező!

Mekkora mintavétel alapján alakítottad a véleményed?


Sajnos nekem sincs jó tapasztalatom (bár nem sörözöm és nem tv-zek, és a házimunkát sem csinálja helyettem), de ettől még nem érzem úgy, hogy álltalánosítani kellene.

2022. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

22 te miről beszélsz?


Amúgy nem értelek titeket, mit csináljak egy alkoholistával? Az undorító egy nő ne legyen részeg, ne is igyon ha lehet.

Én nem vagyok alkoholista, néha megiszok pár sört amikor jólesik, de különben is a kocsmában azt tanította egy kedves bácsi hogy egy igazi férfi megissza a magáét.


Itt azon van a hangsúly hogy akárhány nővel vagyok mindig mindenért hisztiznek, ha sörözés helyett a gépen játszanák akkor az lenne a bajuk.

Nem lehet mindenki gazdag hogy a nőjét menő helyekre hordja amivel villoghatnak a neten

Én becsületes munkából élek, ennyit engedhetek meg magamnak

2022. nov. 14. 21:01
 26/40 anonim ***** válasza:
96%
#25 miben más az, ha egy nő iszik, mintha egy férfi inna? Van valami sörivó gén, ami az Y kromoszómán öröklődik, vagy mi?
2022. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
72%

25 Cső Shrek! Nekem már azzal el lenne véve az életkedvem ha valamilyen okból kifolyólag veled kéne lennem 😵‍💫 A kocsmázás, az otthoni ivászat, a látványod, az intellektusod (játszanák...) instant lekoptatást érdemel. Brrr 😵‍💫

Amúgy nem úgy volt hogy te nagyon gazdag felsővezető vagy x számú női beosztottal? :D Most meg itt sírsz hogy kisember vagy? :D

2022. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

27 nem tudom kiről beszélsz én gyári melós vagyok


Amúgy. Nem értem aki néha játszik meg iszik egykét sört azt mindgyárt leklel koptatni?

2022. nov. 14. 21:31
 29/40 anonim ***** válasza:
86%

Nem a francokat nem az vagy :D Felismerni az írásod. Nő ne igyon. Férfi ihat, sőt az a dolga. Mindennap néhány sör jár, mert férfi. De nem alkoholista, istenments.

Bohóc :D

2022. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Nem tudom én 24/f vagyok gyári melós

De szerintem sem igyon egy nő az nem nőies


És szerintem a kemény meló után jár néhány sör, nem vagyok alkoholista mert csak este iszom és nem vagyok sosem részeg. Az alkeszok már reggel remegnek érte


Én nem a sör a lényeg hanem hogy bármijen szórakózást csinalnék hisztéiráznak a csajok, mondom akkor keressenek gazdag pasit aki utaztatja őket


Exem azért is üvöltött amikor hétvégén tuning találkozóra mentem hétvégén haverékkal

2022. nov. 14. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!