Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szerettek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szerettek a párotok családjánál lenni?

Figyelt kérdés

24-25 évesek vagyunk a barátommal, egyelőre anyagilag meg úgy kapcsolatilag sem tartunk ott, hogy összeköltözzünk. Viszont így hétvégente egymáshoz jarogatunk át. Amikor kettesben vagyunk (mert elmegyunk pl kirándulni), akkor okes, de amugy igy nap közben én nem annyira szeretek itt lenni. Engem feszelyez, hogy teljesen mások a szokások, minden, és pl sokszor érzem magam haszontalannak itt, mert mindneki házi munkazik (nyilván nekem nem engedik, hogy vendégként beszalljak), barátom tanul az öccsével (korrepetalja) vagy éppen a nagyszuleihez megy át (ugyanaz a házszám alatt laknak, de külön lakresz, nekem pedig nem igazan van semmiféle kapcsolatom a nagyszüleivel, eléggé el vannak zárkózva mindenkitől, aki családon kívüli). Viszont sokszor iylen haszontalannak érzem az itteni időt, otthon nekem is lenne házi munka (amit emiatt általánosságbab hétköznap estnekent munka után csinálok, de nem mindenre jut igy idő), lennék a saját családommal, haladnek a saját dolgaimmal. Nyilván ha együtt élnénk, akkor mindketten életvitelszerűen egy helyen laknank, és akkor úgymond mindketten "otthon" éreznénk magunkat, de én így sokszor úgy érzem, hogy csak úgy vagyok és nem maxolom ki a hétvégét.


Fordított esetben, ha a barátom jön át hozzánk, akkor ő sosincs így "egyedül" hagyva órákra. Nyilván felnőtt vagyok, el tudom foglalni magam, telefont nyomkodom stb, de mégis ha otthon lennék, tudom, hogy nem ezt csinálnám, mert lenne teendő.


Most is átment a nagyszuleihez, en meg itt ülök a barátom szobájában egyedül, közben pedig otthon csinálhatnek hasznosabb dolgokat is. És ez így frusztral. Nem szeretem így elcsszni az időt.


Lehet velem van a gond. Igazából a kérdésem, hogy nálatok - akik még nem élnek együtt - ez hogy van megoldva?



2022. nov. 13. 12:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt lakunk, kb havi egyszer látogatjuk meg a másik városban lévő anyukáját, az én családomhoz ő is havi egyszer jön kb, mi egy városban lakunk. Hát megmondom őszintén annyira nem buli, pesti vagyok, vidéken kisvárosban annyira nincs sok szórakozási lehetőség, meg mivel csak az anyukája van itt, így nincs is sok esemény. Jobb lenne, ha többi rokon meg esetleg gyerekek is lennének ilyenkor és lenne mit csinálni, de így csak együtt kajálunk, aztán a barátom beszélget az anyukájával, én annyira nem tudok hozzászólni a dolgokhoz, de próbálok, meg a barátom szobájában vagyunk és ugyanaz történik, mint otthon.


Hogy mondjak egy régi sztorit is, ahol nem laktam együtt az exemmel: rohadtul utáltam átmenni :D minden szombaton másfél éven keresztül át kellett mennem, mert ha együtt akartunk aludni, azt ott lehetett. Lenyomtak a torkomon egy kiló kaját a szülők, az nem volt opció, hogy nem vagyok éhes, vagy csak egy adagot szedek, vagy ezt az ételt pont nem szeretem. Mindenről be kellett számolni, ha mentünk valahova. Imádkoztam, hogy ne szex közben nyissanak ránk. Folyton b.aszogatva voltunk, hogy menjünk le kicsit vagy csináljuk ezt meg azt. Szombat dél és vasárnap este 6-7 között ott lenni nem volt valami buli. Én se csinálhattam ott semmit, mert az exem úgy volt nevelve, hogy egy poharat nem kellett arrébb tennie, úgyhogy én se tehettem. Folyton jópofiznom kellett, ha nem tudtam a témához szólni csendesnek hittek, úgy bántak velem mint egy gyerekkel. Ha összevesztünk az exemmel nem mutathattuk ki mert akkor az anyja egyből jött, hogy na mi van összevesztetek? Volt két olyan eset amikor gumit adott nekünk az rohadt megalázó volt nekem 17 évesen...


Ég és föld a különbség az együtt élés és a hétvégén átmegyek a családjához felállás. Remélem minél hamarabb össze tudtok költözni :)

2022. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ne menj és kész.
2022. nov. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amikor nem éltünk együtt akkor nekünk evidens volt, hogy nem akkorra szervezzük egymás látogatását amikor meló van otthon valakinek. Sose hagytuk egymást órákra egyedül.
2022. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

O nem tud het kozben nagyszulozni?

Vagy nem lehet megbeszelni, h mindenki elvegzi a dolgat szombaton 14:00-ig (takaritas, fozes, nagyszulok, korrepetalas, csaladi ebed) es csak uta a talalkoztok?

2022. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!