Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom családjánàl lakik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom családjánàl lakik a párom exe a gyerekükkel.Párom családja nem fogad el engem,csak az exet és a gyereket ajnározzák.Párom olyan havi egyszer haza látogat hozzájuk pár órára. Én olyan kirekesztettnek érzem magam.Szakítanátok ez miatt?

Figyelt kérdés
A párom és én 3 éve együtt élünk, boldogok vagyunk, már egy éve járunk lombik programra is.Ez az egy dolog zavar,hogy a párom családja nem fogad el engem.

2021. márc. 18. 18:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy szarjam le őket ? Végülis mi ketten boldogok vagyunk?
2021. márc. 18. 18:39
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Az nem zavar, hogy olyan pasinak készülsz elleni, aki a már meglévő gyerekével havi pár órát "foglalkozik"? Tuti szuper apuka lesz.
2021. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Az egyessel egyet értek, az is intő jel, hogy az exet meg a gyereket a nagyszülők támogatják, a párod pedig nem. Kicsit az okokra oda kellene figyelned.
2021. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Apuci még valogat is a gyerekek között, beszarok.

Első nem felelt meg neki?

2021. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Na újabb két gyerek lesz apuka nélkül, reméljük csinál majd egy harmadikat is.
2021. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Alig várom, hogy jöjjön a kérdező és leírja, hogy miért is a gonosz ex hibája, hogy apuka szarik a gyerekére.

Idős vagy már ugye? Nagyon kell a gyerek, aztán ez a csávó jutott.

2021. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Veled jól bánik mindig? Tényleg vannak intő jelek.
2021. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

A válaszolok még sosem láttak olyan nőt akitől jobb elválni meg a gyerekek ellenére is? Mindig csak a férfiak a szemetek, a nők meg szentek, kiváltképp minél több gyereket szülnek egy olyan pasinak akivel aztán nem maradnak együtt, és olyan sokra viszik hogy anyoseknal maradnak...

Na mindegy is amúgy lehet egy csodás ember a párod, de ilyen gázos háttérrel nem szivatnam magam. Minek kell ez a bonyodalom, mikor sokkal jobb egy szerető családi környezet? És abban nevelni a saját gyerekedet, akinek nem kell soha mindenféle feltestverekkel osztozkodni. Ennyit nem érne nekem egy hapsi sem... Legfeljebb ha negyven éves vagyok és ez az utolsó esélyem gyerekre és az se izgat ha egyedül maradok, de ebben se vagyok biztos.

2021. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, szerintem nem az a gond a férfival, hogy elvált. Hanem hogy havi egyszer kívancsi a két kicsi gyerekére. Az nagyon kevés.ha pedig tegyük föl hogy szörnyű ember a feleség akkor miért hagyja teljesen rá a gyerekeket?

Ehhez jön hogy a kérdező tényleg ki van rekesztve a csaladból. Garantáltan nem lesz könnyű élete.

Ráadásul lombikozni is kell mert magától nem jön össze a gyerek. Ilyen háttér mellett szerintem nem is csoda.

Tényleg csak magadat szívatod kérdező.

A férfi személyiségével gond van.

2021. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Nem biztos hogy havi egyszer kíváncsi a gyerekeire, csak azt tudjuk, hogy ennyiszer megy. Azert azt sem lehetetlen ám elérni hogy ne akarjon nagyon kíváncsiskodni...:/ És hát a kivert kutya se megy örökké vissza próbálkozni.

De az tuti hogy ez a helyzet eléggé special, én kerülnem mint a tüzet..

2021. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!