Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátnőm nem enged meg esténként 1-2 sört se itthon? Nálatok hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Szerinte ez alkoholizmushoz fog vezetni. Ezért nem engedi.

2022. nov. 13. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Normális. Mióta vagytok együtt?
2022. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Az esténként "1-2 sör" (A kettő az már egy liter amúgy), felugrik egy idő után 2-3 dobozra, majd jöhet a 3-4, aztán egy kis Unicum mellé kísérőnek és a végén az veszed észre - pontosabban te magad nem, de ő igen - hogy nyáron meg legurul a napi 16 doboz + kísérők.
2022. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se engedném. Vagyis de, felőlem csináljon amit akar, de akkor nélkülem. Nekem ez nem fér bele. Apám is így kezdte, csak 1-1 sör munka után. aztán majdnem ráment a család.
2022. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valòban hamar át lehet esni a lò tùloldalára, egy idő után kevés lesz már az a napi 1-2, többet fogsz inni és bár te nem fogod érzékelni a hozzád közel állok akik nem piáznak, rohadt sz@rul fogják viselni.
2022. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, a napi fix mennyiség szerintem már eleve alkoholizmus.

Én egyszerűen közölném, hogyha pia nélkül nem megy, akkor majd nélkülem mehet a pia. Nem vagyok hajlandó egy alkoholistával együtt élni.

2022. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt alkoholista pasim, egy életre megundorodtam a sör szagú lehelettől.
2022. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Napi szintű alkoholfogyasztás már alkoholizmus.
2022. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Ne értsetek félre, én sem lennék együtt valakivel, aki mindennap ingerenciát érez arra, hogy akár csak egy kevés alkoholt is fogyasszon, de szerintem az sem normális, ha a kapcsolatban korlátozzuk egymást. Nem tudok elképzelni olyan szituációt, ahol megtiltom a páromnak, hogy sört igyon, mivel nem vagyok sem a főnöke, sem az anyja, sem egy börtönőr, ő egy független, felnőtt ember, és el tudja dönteni, hogyan szeretné élni az életét, ahogy én is el tudom dönteni, hogy szeretnék-e mellette és a döntései mellett maradni. Ha ennyire nem passzol a nézetünk ezzel kapcsolatban, akkor valószínűleg nem passzolunk egymáshoz. A hosszas elnyomás feszültséget szül, felborulnak a kapcsolatban a szerepek, semmi értelme ennek.

Több értelme van leülni és megbeszélni, miért érzi úgy a másik, hogy minden nap jó lenne sörözni, mit nyújt neki az, honnan tudná még máshonnan azt az érzést megkapni, stb-stb, mint korlátozni.

Szóval szerintem az nem normális, hogy nem engedi, az sem normális, hogy te engeded, hogy ne engedje (gyerek vagy, akinek kellenek a szabályok?), és az sem lenne normális, ha minden nap meginnál 1-2 sört, mert ez inkább menekülés, mint kikapcsolódás.

2022. nov. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Le leszek pontozva de engem speciel nem zavarna, anno nekem is volt korszakom amikor megittam 1-2 sört vagy cidert hétköznaponként. Nem lettem alkoholista, ami azt illeti idővel ráuntam és abbahagytam, már csak ritkán iszok hétvégén.


Viszont ha látnám hogy csak egyre nagyobb lesz a mennyiség az már gond lenne szerintem is.

2022. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!