Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Túlságosan belemászol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Túlságosan belemászol az intim szférámba" ezt mondta tegnap a párom(férfi). Pasik,nektek mi az ami az "intim szférátokat" sérti egy együttélős komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Régóta van egy problémája(F32), ami miatt hullik a haja, de nem megy el vele orvoshoz. Olykor megemlìtem neki, hogy ezt nem kellene annyiban hagyni, mert számos kiváltò oka lehet, és mivel hosszù haja van, amire büszke is volt mindig, ìgy látványos a probléma hònapròl-hònapra.

Tegnap kicsit már erélyesebben említettem meg, mert őszintén szólva zavar, hogy az egész lakás a hajával van tele, ùgy, hogy nekem is hosszù hajam van, de tized annyi nem hullik ki...

Féltem is őt, hogy nem-e mandula, pajzsmirigy, psoriasis, stb...

Aztán egész délután mufurc volt, láttam hogy bántja valami, de mindig harapòfogòval kell kiszedni belőle mindent...

Aztán végül azt vágta hozzám nagy hallgatás után, hogy én belemászok az intim szférájába, ez az ő teste, én ne akarjam birtokolni, meg megmondani mit tegyen vele. Meg hogy nem bìzik az orvosokban, mind egy kòkler...

Ledöbbentem mert én abszolút nem akarom birtokolni, nem akarom mutogatni mások előtt mint egy kirakati bábut, azt vesz fel, amit ő akar, nem szoktam belekötni semmibe. Csak volt EÜ dolgozòként van rálátásom, hogy ennek lehetnek mögöttes okai.

Mindenesetre ez szìven ütött, mert fél éve már együtt élünk, másfél éve lassan együtt vagyunk, ő is napi szinten "belemászik az intim szférámba" de soha nem vágtam ilyet a fejéhez.

Szerintetek lehetséges, hogy megbánta ezt az összeköltözést? Nem akarom, hogy egy nyűg legyek, egy "muszály" akit el kell viselnie.

(N34)



2022. nov. 16. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván zavarja őt is a probléma, de nem akar, nem mer elmenni vele, és ezért csattant ki, de nincs itt semmi együttélési gond egyébként.

Sok férfit még elrugdosni sem lehet orvoshoz, max. ha már nagy a baj.

2022. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja ezt csak azért vágta hozzád, mert szégyelli és idegesíted, megalázod. Nem kell "lefordítani" és belelátni valami elefántot. Az is lehet, ha nem tanácsokkal bombázod, kis idő múlva titokban elmegy ezekre a kivizsgálásokra. Ha meg nem, hát felnőtt, ahhoz is joga van. De attól, hogy többször mondod el neki ugyanazt, tuti csak ingerültebb lesz. Ha nem hülye a pasid, valószínűleg már elsőre is értette, nem kell hangosabban és szótagolva megismételni, mert az tényleg sértő.
2022. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van valami abban amit a 2-es ír. 2 éve a férjem nagyon rosszul volt. 5 napig hasmenése volt. Eüs vagyok, sejtettem hogy mi lesz a baj. De vérvételre nem volt hajlandó elmenni. Őt biza senki se fogja szurkálni, mert sose sikerül megszúrni elsőre. Na sutyiba hoztam haza tűt, csövet meg miegyebet, hogy megszúrom laborra. Közöltem vele reggel 6-kor, amikor felébredt, hogy húzza a fejébe a párnát, muszáj a vérvétel vagy így vagy úgy. Igazolni tudtuk a laktózintoleranciát így. Azóta laktózmentesen étkezik, probléma megoldva. Ha rajta múlik még most se tudnánk, és azóta is szenvedne.
2022. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos a férfiak ilyenek, nagyon nehezen mennek orvoshoz. A férjem is ilyen, több dolog miatt is kéne neki, de nem megy. Én az évek alatt már feladtam, felnőtt ember, nem fogom én noszogatni. Viszont ha panaszkodik hogy pl már megint fáj a háta, akkor csak annyit mondok neki, hogy nem csoda, még jobban is fog fájni ha ezt csinálja.

A helyedben nem cseszegetném többet a hajával. Tudom hogy idegesítő ez a halogatás, de nem vagy az anyja, nem a te dolgod egy felnőtt férfit orvoshoz küldeni. Majd ha már eléggé zavarja, elmegy. Aki ilyen halogatós, az maga is tudja, hogy menni kéne, csak valamiért nem akar. De mindig ott van az agya hátsó zugában a gondolat, hogy jaj kéne kérni időpontot orvoshoz. Valamiért mégsem teszi. Ha te is folyton emlékezteted erre, csak felhúzod.

2022. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!