Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem félsz hogy szeretőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem félsz hogy szeretőnek néznek? A páromnak van gyereke, és amikor a gyerekkel megyünk együtt valahova, olyan mintha szeretőnek néznének az emberek, vagy ez az erzésem csak nekem van?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért néznének? Szerintem azt gondolják, hogy az anyukája vagy.


Mi klasszik mozaikcsalád vagyunk, nekem 1 gyerek, férjemnek 2. A fiaink még hasonlítanak is egymásra:) szerintem senkiben nem merül fel, hogy nem vérrokon mindenki mindenkivel. Nem mintha érdekelne, mit gondolnak rólunk.

2022. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak én nem értem? Ha látok egy párt egy gyerekkel akkor alapból feltételezem hogy ők a szülei. Ha a gyerek látványosan nagyon máshogy néz ki akkor meg gondolom más gyereke.

Őszintén szólva az konkrétan fel se merülne bennem, hogy valaki a gyerekét is viszi a talira a szeretőjével.

2022. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert nem anyának hív hanem a nevemen a gyerek
2022. nov. 16. 10:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja én ilyen szinten nem szoktam kihallgatni idegen családok beszélgetését hogy azt figyeljem kit hogy szólítanak.

De amúgy mint írtam, simán lehet más gyereke. Meg azért manapság nem annyira egzotikus ritkaság a válás és új kapcsolat.

Lényeg hogy a gyerekkel való közös randi a titkos szeretővel lenne az utolsó utáni dolog ami eszembe jut.

(#2 voltam)

2022. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg azt gondolják, hogy apuka új felesége. Miért pont szerető...?
2022. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Más szemszögből. Férfiként.


19 éves voltam, mikor a 35 éves, feltűnően csinos, férjezett, gyerekes, barátnőmmel voltam.

Volt, amikor egy srácot meglökött a barátnője, mikor elismerően rám nézett és bólintott.

Volt, amikor a TAXI sofőrje nem kért pénzt a fuvarért, csak azt, hogy áruljam el, hogy ki és mi vagyok, hogy ilyen fiatalon, egy ilyen nőm van.


Én büszkeséget éreztem.

2022. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek szeretője van, akkor pont nem a gyerekekkel együtt fog téblábolni.


Kétlem, hogy szeretőnek néznének. Nekem még sose fordult meg a fejemben egy idegen család láttán, hogy vajon mozaikcsalád-e, és őszintén szólva nem is érdekel.


Ha a gyerek nagyon másmilyen, akkor lehet örökbefogadott, családtag (engem is vitt a nagynéném és a barátja ide-oda, ha úgy alakult) vagy csak nagyon érdekesen keveredtek nála a gének. De akkor sem szánok rá egy pillanatot sem, a saját dolgommal foglalkozom :)


Szóval nyugi.

2022. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm megnyugodtam
2022. nov. 16. 11:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Van gyerek aki keresztnevén szólítja a szüleit.

Amúgy nem tök mindegy ki mit gondol?

2022. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem foglalkozik a státuszoddal. Mivel a házasságok bő fele válással végződik, igen gyakori, amikor új társ kerül a gyerekek köré. Mégis minek szólítsa?
2022. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!