Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők! Előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Előfordult már, hogy a férfi tudatmódosítva jelent meg a randin?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan kezeltétek az esetet? Mit tennétek, vagy hogyan reagálnátok rá, ha a férfi így érkezne a megbeszélt randevúra?

2019. szept. 29. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Igen, megrészegült a látványomtól, és azóta is kábulatban van. :))
2019. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De, mivel nem viselem jól a módosult tudatállapotúakat, azóta már sikerült kijózanodnia. ;)
2019. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

"Szervezett" randi volt, sütögetés néhány baráttal akik mondták, hogy jajj jön majd ez a srác és ő milyen jó lesz majd nekem, szedjem össze magamnak. Előtte már a srácnak is mondogatták, hogy akkor ez ilyen randi féle meg bemutatják nekem úgy sincs régóta senkije stb. Állítólag nagyon izgatott volt és készült rá... Erre odajött szerencsétlen este 10-kor napszemüvegben, már itt elég nyilvánvaló volt, hogy mit szeretne rejtegetni. :D

Nem reagáltam rá semmit, nyilván nem vettem komolyan onnastól kezdve, hogy ez most randi. Rá se néztem, hozzá se szóltam (mondjuk nem is volt olyan állapotban), elvoltam a többiekkel. Megmondtam nekik, hogy köszönöm szépen de nem kérek több ilyen randiszervezést. :D

Nem fogok ilyen emberrel foglalkozni semmilyen szinten. Nem vagyok egyébként hú de drog ellenes, de azért egy kulturált társaságba kerti sütögetésre vagy egy randira ne úgy állítson már oda. Senki nem fogja komolyan venni. Ha tényleg "komoly", kettesben töltött randira állított volna így oda valaki biztos, hogy hazaküldtem volna és nem lett volna több randi. Legalább annyival tiszteljük meg a másikat, hogy tisztán megyünk oda, olyan állapotban, hogy értelmesen lehet velünk beszélgetni.

2019. szept. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!