Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szeretne elmenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretne elmenni egy swinger klubba. 14 hónapja vagyunk együtt. Én nem igazán szeretnék. De még sem kérdezett ròla, hogy nekem milyen érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Ti mire gondolnátok? Hogyan beszéljem meg vele, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

30as pár vagyunk.

Anno már felvetődött, de csak gondolati szinten, illetve én csak ùgy akartam belemenni, hogy csak nézelődünk, de nem szállunk be sehova.

2 napja kijelentette hogy péntek este menjünk oda.

Ma pedig zuhanyzás közben boldogan mesélte, hogy azt tudom, hogy itt akkor ilyen párcserés dologba megyünk bele?! Mondom te ezt szeretnéd? Erre ő, hogy nem tudja, majd meglátja hogy alakul a dolog. De meg sem kérdezte, hogy szìvem, te mit szeretnél?! Most kicsit el vagyok keseredve.



2022. nov. 17. 19:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

Ja, én is ezt írtam. xD

Kérdező menj el nyugodtan, nem muszáj szexelni, elég ha simogatnak, kenyeztetnek stb.

Aztán ha hazamentek, mond azt, hogy neked ez nagyon tetszett és rajottel, hogy többet nem akarod vele folytatni a kapcsolatot, mert ott több izgalmat és teljesítményt kaptál mint tőle lol.

Hadd sérüljön a 'draga' egoja rendesen ;)))

2022. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Attól tart hogy csak bi-k meg homik lesznek ott, gondolom arra asszociál, hogy így kevesebb esélye lesz nőket dugni...én ùgy mentem anno ebbe bele, hogy csak nézelődünk és egymást kényeztetjük. Ezért sokkol le ez a helyzet, mert eddig azt mondta nem bìrná nézni hogy engem más pasi ... most meg így gondolkodik. De ezzel nem is lenne nagy gond, hogy ezt szeretné elméletben, minden pasi álmodozik erről. De én ebből a sztoribòl ùgy érzem teljesen ki vagyok hagyva, azóta is csak a telefonját nyomkodja, látja, hogy bánt valami de nem kérdez rá. Tudom magamról, hogy amint meglátnám, hogy egy másik nőt pakol, én ott faképnél hagynám. Menjek bele ebbe ennek ellenére is? Bosszúból dugjak idegenekkel??:/

Az imént mondtam neki, hogy este komolyan beszélnünk kell.

Most látom hogy meg van ijedve.

2022. nov. 17. 19:40
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Én azt nem értem, hogy amikor ő ezeket lazán kijelenti, akkor te ilyenkor ezt így csendben, némán tűröd, vagy mosolyogva bólogatsz, miközben belül üvöltesz? MIÉRT? Miért nem neki mondod a véleményed a témában, akkor és ott, határozottan, ahelyett, hogy itt kesegernél egy rakás idegennek? Miért nem vele beszélsz?
2022. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%

Mivan, ha a kérdező a pasi?

😃😃😃

2022. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A kérdező nő😉😅
2022. nov. 17. 19:43
 16/23 anonim ***** válasza:
94%

Írtam, hogy nem kell lefekudnod senkivel, csak petting!


Attól, hogy neki ez tetszene, neked ezt nem kell elturnod egyáltalán.

Már az is elég baj, hogy egyáltalán megfordult a fejében ilyen rövid kapcsolat idején, de hogy még észre se veszi, igazából nem érdekli, hogy neked ez nem smakkol ez azért nagyon durva! :/

Én biztos, hogy elmennek oda és kielveznem minden pillanatát főleg azért, hogy aztán jól s*ggbe rúgnám a 'dragalatos' párom!

2022. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Ő már leszervezte valakikkel sztem
2022. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

"Ma pedig zuhanyzás közben boldogan mesélte, hogy azt tudom, hogy itt akkor ilyen párcserés dologba megyünk bele"


"Erre ő, hogy nem tudja, majd meglátja hogy alakul a dolog."


Hihetetlen. Mintha csak arról volna szó, hogy teát vagy kávét kérsz. És ezek után lefeküdtetek aludni, mintha mi sem történt volna?


"Hogyan beszéljem meg vele, hogy ne sértsem meg?"

Most ez komoly??

2022. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%

Melyik klubba menétek. A legtöbb klubban nincsenek bi- és homo férfiak, inkább párok, meg szólók: magányos férfiak, akik megdugnák a csajokat a párjukat előtt.


Nézelődni is lehet.


Mond el neki, hogy te első alkalommal legfeljebb nézelődnél (ha egyaltalán ehhez van kedved), de ha erőlteti akkor azonnal ott hagyod.


(Ha páros belépőt vesztek ilyenkor neki is el kell hagyni a klubot elvileg a legtöbb helyen).


Vagy határozottan mond el neki, te meg se szeretnél nézni egy ilyen helyet, ha ezt erőlteti akkor keresen más partnert hozzá.


Igazából neked kell eldötened mit szeretnél/nem szeretnél és ezt világosan kommunikálnod.


Bármi is az.

2022. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
95%

Hát kérdező irigylésre méltó türelmed van.... Meg még te azzal is törődsz, hogy hogyan ne sértsd meg.


A kérdés, hogy te ezzel mit is nyersz??

2022. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!