Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom? A többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval 22 éves vagyok, már 3 éve kint dolgozom külföldön, szobalányként kezdtem, de most már felszolgáló vagyok, viszont ez egy nagyon megterhelő munka. Így úgy döntöttem, hogy megcsinálok egy normális szakmát, ami két éves, a tanáraim rugalmasak, évközben tanulhatok online, viszont a gyakorlaton kötelező lesz majd részt vennem, viszont ez majd csak nyáron lesz. Én most augusztus óta itthon vagyok, hazajöttem intézni a sulit, illetve szükségem volt egy kis pihenésre, mert már nagyon ki voltam merülve. Viszont most jön a szezon, úgy érzem, hogy mennem kell ki pénzt keresni(nem azért mert nincs pénzem, csak nem akarom felélni a megtakarításomat). És a barátom ezt nem bírja megérteni, de megjegyzem ő ezt tudta nagyon jól, hogy én kint dolgozom, mert június óta beszélgettünk neten, és mikor hazajöttem augusztusba akkor jöttünk össze, és azt is tudja nagyon jól hogy én kintre tervezek, szóval ha meglesz a szakmám, én azzal is kint akarok dolgozni. Azt mondta ha kimegyek szakít velem, én elfogadtam a döntését, bár tény hogy nagyon szeretem, de én egy férfi miatt se fogom, feladni a függetlenségemet. Csak azt nem értem, hogy akkor miért keres állandóan, meg könyörög hogy ne menjek ki, szóval ha én valakivel szakítani akarok, akkor nem keresem meg nem könyörgök neki.

2022. nov. 18. 22:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve annyi még hogy szerintetek jogos a viselkedése, mert szerintem egyáltalán nem.
2022. nov. 18. 23:01
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Mi is a kérdésed? Te magad is leírtad, hogyha külföldre mész, akkor szakít veled, zsarol téged ezzel. Te is tudod, hogy lapátra kell tenned.
2022. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy ki kell dobnom, csak hát szeretem, és ő ezzel a viselkedével nagyon megnehezíti a helyzetet. Azt hiszi, hogy én mulatozni járok ki, jó persze szép helyen vagyok, meg más a mentális is kint, viszont én nem nyaralni vagyok kint, mert most kinek van kedve napi 10 órákat dolgozni. De ő ezt nem érti meg, hogy muszáj kimennek, mert én ebből élek.
2022. nov. 18. 23:08
 4/13 A kérdező kommentje:
*viselkedésével
2022. nov. 18. 23:09
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Most mit akarsz?? Ha ennyit nem ért meg, konkrétan a boldogulásodat, akkor mit akar? Mit akarsz tőle te? Semmi értelme, kevésbé fontos dolgot se értene meg. Önző, gyerekes. Tetszel neki aztán annyi "eszköze" van a zsebében hogy megtartson valami számára vonzó nőt, hogy hisztizik. Ezért csinálja, ennyit tud tenni, aztán hátha elér vele valamit. Offold le, keress kint valakit.
2022. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez is igaz 5-ös, amúgy meg rájöttem hogy Magyarországon nem érdemes nekem párkapcsolatot kialakítani. Eddig se akartam itthon, csak így jött ki.
2022. nov. 18. 23:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy ördöglakat!

Ugyan elmondtad neki, hogy nem itt tervezel, de nem vette komolyan, mivel itt jöttetek össze, együtt töltöttétek az elmúlt hónapokat, reménykedik, hogy miatta itt maradsz. Esze ágában nincs szakítani, csak a döntésedet szeretné befolyásolni.

2022. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És ő nem tud kimenni veled? Ő nem találna kint munkát?
2022. nov. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ő nem akar kijönni, pedig jól kereshetne, mert villanyszerelő, meg meg van neki a hegesztő is, ha jól tudom minősített hegesztő, vagy valami ilyesmit magyarázott(én nem értek ehhez) Viszont én nem erőltetem rá, hogy kijöjjön, ha nem akar. Csak elvagyok keseredve emiatt.
2022. nov. 19. 00:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Szeret de veled ellentetben tudja higy a tavkapcslat nem mukodhet. Mi a kerdes?
2022. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!