Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyiségzavaros társ?

Figyelt kérdés
Voltatok már olyan kapcsolatban, amiben a másik félnek valamilyen személyiségzavara, mentális betegsége volt? Ha igen, akkor miből jöttetek rá arra, hogy valami nem stimmel a párotokkal? Hogyan viselkedett?
2022. nov. 19. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Én pánikbeteg vagyok. Tudtam róla, párom is tudott róla. Kezelem, sokkal jobban vagyok.
2022. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkinek van valami kisebb mentalis betegsege.
2022. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Voltam ilyenben, de csak utólag jöttem rá. Mikor benne voltam, nem tudtam, hogy egyáltalán léteznek személyiségzavarok. Akkoriban ez még nem volt ilyen felkapott téma. Azt hittem hogy velem van a baj hogy hisztériázik meg öngyilkossággal fenyegetőzik. Szerencsére ő szakított. Évekkel később jöttem rá hogy mi volt ez és utólag összerakva valószínűleg borderline volt.
2022. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Volt. Borderline. Voltak jelek, de kimagyaráztam. Mondjuk ebben segített, hogy volt egy jó fedősztorija (negatív történések az életében). Szóval miután rájöttem, hogy valami nagyon nem ok., azzal áltattam magam, hogy persze, kicsit depis, ki ne lenne az, az ő helyzetében. Csakhogy én jóval korábban valóban voltam súlyos depressziós és egyre inkább azt láttam, hogy ez nem olyan, nagyobb a baj.
2022. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kb mint egy horrorfilmben
2022. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Voltunk.


Magamtól nem, csak hogy hülyén viselkedett, és később elmondta, miért.

De nem tudtam, hogy a kettő összefügg, hiszen bármilyen sérelmed lehetett gyerekkorodban.

Végül egy kollégánk mondta, hogy xy bipoláris (hiszen nem tudta, hogy a szerelmemről (volt? - még most is szeretem, ő szakított velem) beszél, és nem szóltam semmit, csak elgondolkodtam, és utánanéztem. Mert amúgy munkahelyem titokban tartottuk, és mikor egy nap hazament, ott maradtunk inni, és őt akarták kibeszélni.

Szóval magamtól nem jöttem rá, hogy mentális, csak utánaolvastam ekkor, hogy bipoláris, és elmondtam neki, hogy nézd, ezt mondták rólad, és azt mondta, tudja, hogy ez. És akkor meglepődtem. Mert tényleg utánaolvastam, és kiderült, hogy ez gyógyszeres dolog, és akkor lehetne normálisan is. Bár mivel el sem ment soha orvoshoz, nem lehet tudni hivatalosan, hogy tényleg az volt-e. És az sem derült ki, mivel indokolta az utolsó szakításkor (mert sokszor tette, sőt, emellett megsértődött a semmire, és itt a válaszom, hogyan viselkedett, hát úgy, hogy a semmiből eltűnt és nem szólt hozzád napokig), hogy többé nem kellek. Később 10 oldalas levelet írtam neki, a lakótársán keresztül adtam át, csak hogy kiakasszam, hogy vegye már észre, mit csinált velem, de nem érdekelte, hiszen beteg, tehát az észérvek nem hatnak nála. Az volt az egyetlen szerencséje, hogy már azelőtt fel akartam mondani a munkahelyen, hogy odament volna, mert ha fordítva van, akkor elérem nála, hogy menjen el, én meg maradhassak. AZtán volt egy extra szál, ami tényleg szappanoperába illő, és azt is megúszta, tehát tényleg mondhatom, hogy nőként szerencsésen duplán, triplán megúszta, hogy bipoláris, és ezzel a betegségével továbbra sem kell foglalkoznia, elvan ő magának. Vagy ha nincs, hát más férfiakat nyomorít meg, de nincs még egy férfi, mint én, aki ezt bírja, vagy max. rövid ideig, tehát ha egy férfi is boldogabb tőlem vele, annak gratulálok, de a lényeg, hogy a nő nem lesz boldogabb.


(És tudjátok, mi a legjobb? Ugyanezt kiírta egy bipoláris nő, és ráírtam, hogy segítsen nekem, tényleg az volt-e az exem és hogy milyen volt ő és milyen ő. Azt írta, nyugodtan írjam le. Írtam neki egy hosszú üzenetet az exemről... és azóta sem válaszolt. Tehát bipolárisok összetartanak a bajban, ha a nők bipolárisok, akkor úgy is szeretnének maradni!)


EZek után ajánlom-e, hogy személyiségzavarossal kezdj? Semmiképp.


32F

2022. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Vajon 3-as és 4-es is férfi?!
2022. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7! Nem,én nő vagyok.

#4

2022. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
3as vagyok, nő vagyok. Amúgy a szakítás nekem is ugy volt hogy egyszer csak eltűnt, kilépett az életemből minden magyarázat nélkül.
2022. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

#9! Nekem is kb. Pechemre aztán sajnos meggondolta magát és még 7 évig zaklatott😂 Szerencsére volt annyi eszem, hogy egy idő után következetesen nem reagáltam semmilyen megkeresésére.

#4

2022. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!