Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyiségzavaros társ?

Figyelt kérdés
Voltatok már olyan kapcsolatban, amiben a másik félnek valamilyen személyiségzavara, mentális betegsége volt? Ha igen, akkor miből jöttetek rá arra, hogy valami nem stimmel a párotokkal? Hogyan viselkedett?
2022. nov. 19. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Igen. A páromnak régen depressziója volt, öngyilkossági kísérlete.

Elsőre neki tűnt fel, hogy valami nem oké. Rettenetesen remegett a keze ( feles pohárral alig tudott koccintani szilveszterkor, nem tudta kifesteni a körmét, ha ideges volt írni se) később a hangja és ő maga is. Ezekkel a tünetekkel kapott beutalót pszichiátriára. Persze ezen kívül is sejthettük volna mert nem akart velem szexelni, fáradt volt, idegbeteg (volt hogy kibaszta az ablakon a ruháim), soha nem volt semmihez kedve, sokat sírt. Gyógyszeres kezelést kapott rá utána sokkal jobb lett minden, de nehéz volt még úgyis. Végig kitartottam mellette, néha nehezen de ő a feleségem szeretem, egy nagyon jó ember csak a múltjában voltak gondjai. A gyógyszerekkel azóta leállt ( kegyetlen volt az az időszak mert nagyon kemény elvonási tünetei voltak ). A mai napig együtt vagyunk és van egy kisfiúnk. Végtelenül hálás nekem, hogy kitartottam mellette. Mára már senki nem mondaná meg róla, hogy olyan volt amilyen.

Egyébként nem nehéz erre rájönni, nekem a párom érezte hogy valami nem oké. Nyílván nekem is sokszor említette, én is láttam.

2022. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Parajona, bipoláris, nárci.... Kiderült h drogos. Nagyon gyorsan leléptem
2022. nov. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Volt egy párom aki depressziós volt. Magának csinálta a dolgokat, és állandóan a múltja miatt nyekergett. Mintha meg akadt volna a bakelit lemez. Egy ideig el hallgattam, aztán után mondtam neki hogy el kellene menni valami orvoshoz. Erről hallani sem akart. Szép 8-9honapot töltöttünk együtt, de elváltak útjaink.
2022. nov. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Függőbeteg volt, nem kezeltette magát, ezáltal a személyisége is zavaros is, szépen leléptem.
2022. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Dührohamokból.
2022. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!