Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha nagyon negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nagyon negatív voltam eddig és ezért elmúlt a varázs a párkapcsolatban, vissza lehet még hozni ha teszek érte?

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze de ahhoz tényleg nagyon ki kell tenned magadért! Sokkal több energia lesz mint megismerkedni egy másik emberrel (legalábbis ezzel én így vagyok) viszont ha neked megéri ezért a személyért küzdeni akkor hajrá!
2022. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire taszítottad el magadtól a másikat és miért?

Vannak dolgok amik felélesztik a tüzet, amennyiben volt.

2022. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én próbáltam kontrollálni magam, de ha vmi nem tetszett, azt rögtön elmeséltem neki h mi volt. Ilyen áldozati bárány szerepet vettem fel akit mindenki csak bánt. És tényleg úgy éreztem. Meg mindig faj vmi, a torkom, a hasam, a fejem. Meg szar az élet, panaszkodok. De állandóan ez megy. Ő meg egy vidám ember, akinek minden egyes lépése bejön. Aminek én nem tudok örülni. Jaj nem tudom meg lehet e még ezt menteni …
2022. nov. 20. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy látom egyedül voltal a problémákkal, én a helyedben mást keresnék vagy esélyt adnék olyannak aki empatikusabb
2022. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A vidám ember szerintem jól elvolt mással melletted ezert nem vette észre hogy rossz a kapcsolat
2022. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy ironikus férfi aki írt,a hozzászólásából viszont süt mennyire nem tisztelte a nőt
2022. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is azt hittem először, hogy ő csak jól akarja magát érezni, de aztán anyukám is mondott vmi olyasmit, h nem szivesen mutatkozik velem egy társaságban a viselkedésem miatt. Most már úgy érzem jobban vagyok, szeretném visszakapni az embereket, akik nem álltak mellettem :( ez van
2022. nov. 20. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Te tegyél érte! Te voltál negatív. Akkor most amikor végre jobban vagy, összeszedettebb nyűgőzd le a kedvességeddel! Lesz újra belőle valami.
2022. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!