Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál olyan emberrel, aki azt mondja neked, hogy már nem vagy olyan szexi, mint régen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, se gyerek, se kutya, se macska. Mégis teljesen komolyan és őszintén azt mondta, hogy már nem vagyok olyan szexi, mint régen (nincs valóság alapja, mert átlagos testalkatom van és az utóbbi időben fogytam is).

Még gyermeket sem szültem, akkor nem tudom mi lesz, mit fog mondani. Másnak ilyet 30 év után sem mond a párja.

Nagyon megsertette ezzel a nőiességemet. Mindenki másnak csinos vagyok. Annak tudom be, hogy nem is Szeret igazán,hiszen akit szeretünk, azt mindig szépnek és csinosnak látjuk.

Ő sem tökéletes, de sosem fordult volna meg a fejemben, hogy bármit is szóvá tegyek, mert számomra úgy tökéletes mindene, ahogy van.

Utólag azt mondja, hogy ezt felejtsem már el és ne rugózzak rajta. Nem fogja fel a súlyát.

Egyébként rendszeresen tesz megjegyzéseket a külsőmre.


Érdemes együtt maradnom vele?



2020. aug. 28. 06:26
A kérdező szavazást indított:
Maradj vele
Ne maradj vele
59 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%

En nem maradnek, mert ott helyben kiabrandultam volna belole.


Annak ellenere, hogy nem tart szexinek, nagy kegyesen meg*ug neha? Ez annyira megalazo...

2020. aug. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
3%

Szexi vagy :)


36F incel

2020. aug. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Pontosan! Ezt nem értem, hogy az ágyba jó vagyok, de amúgy már nem vagyok olyan szexi. Mintha 25 éve együtt lennénk és egy elhízott nő lennék.


Nagyon kedves vagy, hihetetlenül jólesik!

2020. aug. 28. 06:39
 4/43 anonim ***** válasza:
25%

Minden egyes kijelentés okkal történik. Mi lenne, ha elgondolkodnál, hogy vajon miért is mondta? Attól, mert te nem látod, akkor kérdezd meg tőle.


Te pedig egy hazug vagy. Miért nem mondod őszintén a szemébe, ha valami neked nem tetszik? Lásd. 4. bekezdés


Szóval, ha egy nő felszed 20 kg zsírfelesleget, amit a párja szóvátesz, akkor azt hiszed, hogy már nem szereti? Lásd. 3. bekezdés utolsó mondata.

Tévedsz! Szereti, csupán már így nem tud vonzódni hozzá, és ez szépen lassan megöli a kapcsolatot.


A női hiúságodon esett csorba, amit gyerekes hisztivel vezetsz le.


Kérdezd meg, hogy miért mondta, mert valamiért mondta. Érett felnőtt emberek tudnak kommunikálni egymással, az éretlenek meg csak hisztiznek, mint te is.

2020. aug. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%

Egy ilyen romboló kritika hol érett????

Ha szeretne valami változást, azt intelligensen, nem bàntóan is meg lehetne fogalmazni szèp óvatosan. De rendszeresen megjegyzést tesz a külsejére+benyög egy ilyet, és még a kérdező hisztizik??

Nem hisztizik, hanem fáj neki teljesen jogosan, a pàrja meg egy prosztó.

Kérdező:ha eddig nem derült ki, megkérdezném, hogy konkrétan mi nem tetszik, mire gondol, aztán megkérnèm, hogy ezt fejezze be, mert ezzel nagyon megbànt. Ha nem fejezi be, szakítás.

Ez a legalja, mikor egyik a màsikat ilyennel megalázza. Nem tűrnèm.

2020. aug. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%

Az a kapcsolat, ami 2 év alatt itt tart, nem sokra hivatott. Már bocsánat.


"Még gyermeket sem szültem, akkor nem tudom mi lesz, mit fog mondani. " A legnagyobb butaság lenne szülni neki. 2 év egy kapcsolatban még nem sok idő, ha 20-30 év után lapult volna egy picit, akkor még mondanám, hogy próbáljátok megmenteni.

2020. aug. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd el a francba. Való igaz, mi lenne gyerekek után? Vagy 15 év múlva mikor már mondjuk 40 éves leszel???
2020. aug. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
Mert ő biztosan halálosan szexi lett, főleg ezzel a kijelentésével. Minden nő ágyba ugrana, ha ezt mondanák neki.
2020. aug. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
13%

#5

Mégis akkor mit kellett volna mondania? Nem vagy már szép számomra, nem vonzódok már hozzád..?


Ezek mind ugyanazt jelentik! Szinonimái egymásnak.


Az igazság akkor is fájna, ha 100 kg cukormázat teszel is rá. A kérdező akkor is hisztizne.

2020. aug. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
89%
#10: akkor ne (csak) megjegyzéseket tegyen, hanem szakítson (itt jöhet a megjegyzés / kritika indoklásként), úgy legalább korrektebb.
2020. aug. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!