Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen álmodozás. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen álmodozás. Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Több éve szerelmes vagyok egy srácba... Szinte még gyerek voltam, amikor megtetszett. Azóta csak rá gondolok, néha úgy érzem, tönkreteszi az életem, mert rajta kívül soha senki más nem tetszett még, mellette minden fiú visszataszítónak tűnik. Szinte sosem beszélek vele, szerintem undorodik tőlem. Ő egy nagy menő, én meg egy szürke egér... Nem merem megszólítani, mert cikinek érzem, és más fiú még sosem tetszett, undorodom tőlük, és úgy érezném, hogy megcsalom Őt, ha mással beszélgetek... Mit tegyek, merjek kezdeményezni, vagy adjam fel (amibe valószínűleg beleőrülnék)?
2010. szept. 29. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, hány éves vagy? Úgy könnyebb válaszolni.
2010. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Merj kezdeményezni. :D
2010. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ez a 2 lehetőség van, vagy kezdeményezel, vagy sóvárogsz és nem lesz normális kapcsid így. Talán egy próbát megérne, hátha.. De ha visszautasít, az tuti hogy a földig verné az önbizalmad. Abból gondolom, hogy voltam hasonló helyzetben, mondjuk ennyire nem durvult el nálam, hogy akkor rajta kívűl minden pasi undorító, meg nem beszélek velük stb. Csak tetszett nekem is a srác, de tudtam ha esetleg visszautasít, akkor totál kikészülök. Ezért nem is kezdeményeztem inkább. De ez ilyen 13 éves fejjel volt, 1-2 évig tartott, utána teljesen érdektelenné vált nekem valahogy, szerencsére. Ilyen gyerekes hülyeség volt, csak én akkor komolynak éreztem. Lett egy barátom, akivel 5. éve vagyok együtt, a srác meg akibe bele voltam esve, egy nagyképű, elcigányosodott "rajcsávó" lett, akitől ma már a hideg is kiráz:D Fordult picit a helyzet. Na bocsi hogy itt sztorizgatok, én azt mondom te érzed hogy mi van, de ha bátor vagy, próbáld megszerezni.
2010. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát, 17 leszek, és ez kb 12 éves korom óta így megy... szóval jó hosszú ideje tart... közben néha el tudtam felejteni egy időre, aztán megint beleestem...
2010. szept. 29. 19:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen menő fiúk nagyon gyakran bunkók és érzelmileg nullák. De vannak kivételek. Mit szeretsz benne? Vagy csak kívánod???

Magadról mi a véleményed??

Minden képpen adj magadnak egy esélyt. De készülj fel rá, hogy elutasítanak. Akkor viszont légy erős. Nem azért lesz, mert veled van a baj. Ha meg nem, akkor boldog életet kívánok!

2010. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
szerintem mindent szeretek benne, nem tudok olyat mondani, amit nem... mindig csak arra gondolok, hogy mi lenne neki jó, és ilyenkor mindig eszembe jut, hogy én biztos nem, mert ezer nálam jobb csajt össze tudna szedni... nem nagyon tudok felkészülni arra, hogy visszautasít :S
2010. szept. 29. 20:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne siesd el a dolgot. varj meg egy par evet akkor mar te is szebb es erettebb leszel,a noi praktikakat tudni fogod,es lehet hogy o lesz a ferjed.
2010. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szia! szerintem pedig vágj bele, mit veszíthetsz? semmit, nincs tét, csak nyerhetsz, ha mást nem, tapasztalatot. És nem fogsz előtte beégni, nyugi, csak bátran! Én szurkolok neked!
2010. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, annyi különbséggel, hogy én jóban vagyok azzal a fiúval, szinte legjobb barátok vagyunk, de szerintem soha az életbe nem jönne velem össze. Beleőrülök, annyira rossz. :S De szerintem pontosan ugyanaz lenne most velem is, mint veled, ha nem tettem volna érte valamit. Én azt ajánlom neked, hogy vedd fel őt MSN-re, (Ha még nincs.) és kezdjetek el beszélgetni valamiről. Én sem mertem az elején ráírni, úgy oldottam meg a dolgot, hogy kitaláltam valami apró butaságot, amire kb. muszáj volt válaszolnia, és végül beszélgetésbe elegyedtünk. :) Nehéz volt elnyerni a bizalmát, de végül sikerült. ^^
2010. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Fenn van msn-en, és pár éve már próbáltam beszélgetni vele, de szerintem csak beégettem magam, mert egyszercsak köszönés nélkül kilépett... Akkor még hülye kis gyerek voltam, de azóta nem nagyon merek ráírni, csak ha muszáj, viszont akkor úgy tűnik nekem, mintha le akarna rázni :S
2010. okt. 17. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!