Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszindulatú lennék a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszindulatú lennék a párommal? A párom még pár hónappal ezelőtt azt ígérte, hogy Karácsonykor el fog jegyezni. 18 évesek vagyunk, tehát ez nem az igazi eljegyzés lett volna, hanem csak ilyen játékos..

Figyelt kérdés
Emiatt én nagyon beleéltem magam, hogy egy gyűrűt fogok kapni tőle. Amikor kibontottam az ajándékot más volt benne. Annak is nagyon örültem, csak az bántott, hogy ő ezt az egész "játékos eljegyzést" úgy ahogy van, elfelejtette. Így kissé csalódott vagyok. Kíváncsi lennék a véleményetekre.
2008. dec. 25. 11:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia...mi 19 évesek vagyunk a párommal, és ő már komolyan megígérte az eljegyzést...eredetileg a szülinapomra, utána karácsonyra, stb. ... de azért nem tette meg mert olyankor akarja, mikor nem számítok rá és tényleg meglepeteés :) ezért nem is türelmetlenkedek, hanem próbálok úgy tenni, mintha már el is feledkeztem volna az egészről :) tudom, h ő sem felejti el...de ha számítok rá az nem meglepetés,ezért nem teszi meg akárhogy is szeretné
2008. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Srapnel ***** válasza:
Ez a baj a mai világgal, mindenki vár és csak vár, másokra, hogy azoktól mit kaphat. Több száz éves bölcsesség: azzal foglalkozz, hogy mit adhatsz, ne azzal, hogy mit kaphatsz. Ha játékból mondta, akkor miért is vártad, hogy valóság lesz?
2008. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, nem az számított, hogy megkaptam-e , vagy nem, hanem az, hogy amit egyszer megígért, azt elfelejtette. Nekem a gesztus lett volna a lényeg, nem a tárgy. De jobban szeretek adni, mert amit adtam neki, az nagyon tetszett, és nagyon örültem hogy is örült:)
2008. dec. 26. 10:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor erőszakold ki az eljegyzésedet,mint egy homozólapátot...
2010. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!