Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkívántam egy régi jóbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkívántam egy régi jóbarátomat mit tegyek? 24/L

Figyelt kérdés
Már legalább 12 éve ismerjük egymást és 8 éve nagyon jó barátok vagyunk, ő mindig egy kicsit többet érzett irántam, de én soha nem akartam tőle semmit, nem akartam egy jó barátságot elrontani, egyszer elcsattant egy részeg csók és ennyi volt. Viszont az utóbbi időkbe, ahogy találkozgatunk meg beszélgetünk valami más... izgatja a fantáziámat csak ezzel az a baj. Hogy én 4 ő pedig 5 éve kapcsolatban van. De ahogy észrevettem még ő sem felejtett el teljesen. Mit tegyek? Nem akarom megcsalni a páromat de annyira megkívántam, amit nem értek, hogy miért most? Régebben miért nem volt meg ez?

2022. nov. 22. 13:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
60%
10 igen volt velem ilyen mert a kapcsolatom a nem kaptam meg azt amit a másiktól
2022. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Te orulnel ha a parod megcsalna ezzel az indokkal? Gondolj ebbe bele es azutan cselekedj.
2022. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

11. És ez indok a megcsalásra? Hát kurvára nem. Akkor mondd meg és hagyd el, pont.



Gerinctelen dolog...

2022. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 NTBS ***** válasza:
44%
Ha nyitott kapcsolatban éltek akkor hajrá. Ha nem akkor beszéljétek meg, hogy nem.
2022. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Először is nem kell sajnálni senkit, mert NEM csaltam meg!! Csak egy kicsit összezavarodtam most.. és az sem lehet hogy azért kívánom mert nem elérhető számomra mert végig tartottuk a kapcsolatot és találkoztunk is, de ez az utóbbi 2 alkolommal volt csak ilyen érzésem.. ha erről lenne szó, szerintem már elöbb előjött volna. Szakitsam meg vele a kapcsolatot? Nem akarnám hogy ennek vége legyen, mindig számíthatok rá..

2022. nov. 22. 15:32
 16/33 A kérdező kommentje:

10.

Attól hogy szeretsz valakit még szexuálisan vonzódhatsz máshoz persze tettek nélkül (szerintem) az érzelmeknek nem tudsz parancsolni. Most nem értem mi történik velem, ilyen nem fordult még elő... de megcsalni nem fogom az biztos, de köszi a feltételezést.

2022. nov. 22. 15:42
 17/33 anonim ***** válasza:
35%
Én is úgy gondolom, mint nő, hogy ez elő tud fordulni a legjobb kapcsolatban is. Ezt hívják fantáziának. Megtörténik a gondolataidban, de nyilván a párodat nem csalod meg. Aki azt mondja, hogy egyik párkapcsolatában soha meg se fordult a gondolati szinten ilyen a fejében az valószínűleg nem mond igazat. A férjemmel is előfordult már. Elmondta, én nyugtáztam aztán lapoztunk. Nekem pedig a férjem főnöke, akit vonzónak tartok. Soha nem kezdenék ki vele, soha meg se csalnám vele a férjemet, de van egy vonzó kellemes és nyugodt kisugárzása, ami az én figyelmemet is felkeltette. Eljátszottam a gondolattal párszor, de ennyi. A házasságunk kiegyensúlyozott és harmonikus, szerelemmel szeretem a férjemet. Nyilván, ha szereted a másikat, akkor ezen túl kell lendülni és a párodon levezetni azt, amit ő kivált belőled.
2022. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Hát az a kérdés, hogy szerelmes vagy-e/szereted-e a párod.

Mert szerintem lehetséges, hogy azért érzel így, mert a pároddal nem minden okés és mivel persze a barátoddal pont ellenkezője történik így mutatkozik, hogy most őt kívánod.

Én a párommal adnak neki egy esélyt még és ha nem megy akkor szakitanek, mert mindegy, hogy a barátod vagy más pasi után epekedsz a társaddal nem klappol (ellaposodott szex, viták stb.).

2022. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
100%
Szerintem beszélj erről a barátoddal. A kommunikáció kiemelten fontos egy kapcsolatban.
2022. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
22%
Szia. Léptél már félre? Akkor mit éreztél, és csaltak már meg, és akkor mit?
2022. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!