Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem, akik nem támogatják azt, hogy a párjuk bele nézzen a telefonjukba. Milyen oknál fogva nem engeditek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogyha nincs semmi takargatni valótok, akkor miért zavar, ha a párotok látja, hogy kivel mit beszéltek, vagy, hogy kivel beszéltetek telefonon.

2022. nov. 22. 14:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
36%
Mert van titkolni valójuk
2022. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Mert beteg dolog. Másrészt pedig semmi köze ahhoz, amit egy másik ember bizalmasan megoszt velem. Ezért is vannak barátaim😉 Olyan barátnő nekem se kéne, akinek az aktuális pasija olvasgatja, amit a NEKI írtam.
2022. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Attól még, hogy együtt vagyunk még nem feltétlenül tartozik rá az, hogy mit írnak nekem a barátaim, esetleg milyen titkokat osztanak meg a saját életükből. Nekem sincs közöm ahhoz, hogy mit írnak neki a barátai és miről beszélgetnek. Én abban hiszek, hogy hiába osztom meg valakivel az életem, ettől még jogos a saját magánszféra. Ha meg nem bízik bennem, vagy én nem bízom benne, akkor felejstsük szépen el egymást, mert így semmi értelme.

Hozzátenném, hogy mi tudjuk egymás kódját, néha használjuk egymás kütyüit, laptopot/PCt is. Viszont teljesen alap, hogy ilyenkor nem kezdünk el turkálni a másik magánbeszélgetéseiben. Nem azért, mert hű, titkolnivaló, hanem mert bízunk egymásban.

2022. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem tartozik rá.
2022. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
78%

Mert teljesen artalmatlan dolgokba köt bele, kér számon, vádol, veszekszik és szamonkér.


Én ezért sem nézem az övét mert engem is idegesitene pl hogy minek van meg egy kocsmai pultos száma, meg ilyenek.


En tudatosan sem akarok ilyeneken veszekedni

2022. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%

Lehet szó ajándékokról, családi ügyekről, munkaügyekről, pénzköltés vagy banki adatok, fizetések vagy utalások, baráti beszélgetések komoly témákban, orvosi leletek, ügyfelek adatai, stb.


Ezekhez senkinek semmi köze.

2022. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%

Aki nem bízik bennem, az ne akarjon velem párkapcsolatban lenni, ennyi.

Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok / leszek fönt egyetlen közösségi oldalon sem. (Az iwiw-et még kipróbáltam, ekkor jöttem rá, hogy nekem erre semmi szükségem.)

2022. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem adok rá okot... évekig éltem együtt az exemmel, és soha egyikünk se nézett bele a másikéba. Valahogy privát dolog, és nem azért, mert bármit titkolna. Ha pl. az anyjával beszél és az anyja ír olyat, hogy pl. beteg vagy kezelésre kell járnia, azt is olvassam? NYilván olyan dolog ez, amit elmondhat, de érted, nem feltétlenül rám tartozik.
2022. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
37%

Hat en beleneztem az ovebe, le is bukott. Bizalom ide vagy oda, megis volt vaj a fule mogott.

En barmikor megmutatom,ha keri a baratom, nincs mit titkolnom.

2022. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem néztem bele a férjem telefonjába, ő se az enyémbe. Legyen már köztünk egy alap bizalom. Ha pedig bizonytalan, vagy én, akkor pedig beszéljünk, ne kutakodjunk. Ennyi
2022. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!