Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem, akik nem támogatják azt, hogy a párjuk bele nézzen a telefonjukba. Milyen oknál fogva nem engeditek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogyha nincs semmi takargatni valótok, akkor miért zavar, ha a párotok látja, hogy kivel mit beszéltek, vagy, hogy kivel beszéltetek telefonon.

2022. nov. 22. 14:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert az ismerőseimnek minden joguk megvan hozzá, hogy ne osszanak meg infókat a párommal. Ha a rokonom vagy barátnőm leír nekem valamit, ahhoz a páromnak semmi köze.

Én speciel soha többé nem írogatnék olyannak akiről kiderül hogy a csaja/pasija olvasgatja az infókat amiket írtam az illetőnek.

Nem is értem hogy ezt miért tartja elfogadhatónak pár ember...



És mert a munkahelyi doksikhoz semmi köze, azokat valóban takargatom, elvárás is. (Ez inkább a számítógépemnél lényeges, de a telefonomról is elérhető rengeteg ilyen fájl.

2022. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
91%
Aki nem bizik bennem annak kivan adva az útja. Akinek nincs ennyi önbizalma mint a kérdezőnek (se) az ássa el magát és ne telefont akarjon nézegetni
2022. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
17%
Bezzeg mikor kiderül egy beszélgetésből,hogy meg vagytok csalva,akkor meg sírtok.
2022. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
77%

#23

Nem derül ki, mert nyilván én se olvasom a párom beszélgetéseit.

Amúgy rég rossz, ha erről szól a kapcsolat hogy muszáj nyomozgatnom mert tuti átver a másik.

2022. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
17%

Taps a 23-as kommentnek. Addig ekkora mindenki arca, amíg ki nem derül valami. Ennyit a telefon kódolásról, bizalomról.

Beszélnek bizalomról emberek és titkosítják a telefonjukat.

Hahaha…

Jó vicc

2022. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
88%

#25

De bakker, a barátaim meg a családtagjaim miért lennének kötelesek megbízni az én páromban? Kifejtenéd?

2022. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
19%
Senki nem mondta,hogy a barataid meg csaladtagjaid uzeneteit kell olvasni,eleg egy ismeretlen novel a beszelgetes es maris kiderulnek a dolgok.
2022. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
76%

#27

Én nő vagyok. Szoktam chatelni a párom számára ismeretlen férfiakkal. Jellemzően munka ügyben, de vannak régi osztálytársak, távoli rokonok. Nem gondolom, hogy kettőnkön kívül bárkinek köze lehet a beszélgetés tartalmához.

Te miért gondolod?

2022. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
82%

Hogy egy klasszikust idézzek: "A magánszféra azért magánszféra, mert magánszféra."


Egyszer küldtem egy üzenetet egy rokonomnak, és kiderült, hogy elolvasta a nővére, aki utána meg is akarta velem beszélni az üzenet tartalmát (nem volt benne semmi ártó szándékú dolog, még mielőtt...). Nekem akkor ez iszonyatosan megalázó volt, mert nem tudtam, hogy az üzenetet nemcsak a rokonomnak, hanem a nővérének is küldöm. A barátaimat, ismerőseimet is megilleti az a jog, hogy ha nekem küldenek el egy üzenetet, azt azzal a tudattal tegyék, hogy ez csak nekem szól, és hogy ha van párom, akkor mi nem egy személynek számítunk. Ha egy személynek számítanánk, mert annyira nem tudunk önállóan létezni, az beteges is lenne szerintem. Nincs semmi titkolnivalóm, de azért szeretném, ha le tudnék írni úgy dolgokat, tudnék úgy üzenetet váltani emberekkel, hogy tudom, hogy ezt más nem fogja elolvasni. Különben is, ha ennyire ellenőrizgetni akarna, az már régen rossz.


Nyilván tudhatná a PIN-kódomat, vagy mondjuk használhatná arra a telefonomat, hogy elküldjön magának egy képet, fogadjon egy hívást, feltegyen egy zenét stb. De szerintem egy egészséges kapcsolatban nincs igény arra, hogy a másik magánbeszélgetéseit vagy magánadatait nézegessük.

2022. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
90%

amúgy azért azt szögezzük le hogy belenézni a telefonba, használni vagy beleolvasgatni magánüzenetekbe nem ugyanaz.

Mi megnézzük egymás telefonját, amúgy sincsenek titkaim, de pl számológép vagy nézd már meg ki hiv. Olyan hogy elvegyem és megnézzem az üzeneteket nem volt még, nem is érzem szükségét. Valahol szerintem kontroll- vagy üldözésimánia az ilyesmi...

2022. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!